Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych, chodników oraz remont cząstkowy dróg o nawierzchni gruntowej i brukowej oraz profilowanie na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina w 2023 r., według III.

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00179272
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00179272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-17 13:06
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73d71309-c71c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00179272 z dnia 2023-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych, chodników oraz remont cząstkowy dróg o nawierzchni gruntowej i brukowej oraz profilowanie na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina w 2023 r., według III.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 892 36 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/murowana-goslina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/742784

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych, chodników oraz remont cząstkowy dróg o nawierzchni gruntowej i brukowej oraz profilowanie na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina w 2023 r., według III.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73d71309-c71c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030788/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych, chodników oraz remont cząstkowy dróg brukowych oraz gruntowych za pomocą kruszywa, destruktu i profilowanie, wg trzech części przedmiotu zamówienia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00144010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 463937,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina w 2023 roku:
I.1. Planowany zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
A. remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową z wytwórni do 5 cm głębokości - 200 m2,
B remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową z wytwórni od 5 cm do 8 cm głębokości - 200 m2,
C. remont cząstkowy nawierzchni posiadającej wyboje o głębokości do 2 cm przy użyciu emulsji i grysów remonterami ciśnieniowymi typu patcher – 40 m2,
D. remont cząstkowy rakowin przy użyciu emulsji i grysów – 40 m2,
E. regulacja włazów studni kanalizacyjnych – 2 szt. ,
F. wymiana i regulacja włazów studni kanalizacyjnych –2 szt. ,
G. regulacja wpustów kanalizacyjnych –2 szt. ,
H. wymiana i regulacja wpustów kanalizacyjnych – 2 szt. ,
I. regulacja skrzynek zaworów wody i gazu – 2 szt. ,
J. wymiana i regulacja skrzynek zaworów wody i gazu –2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część II - „Remont cząstkowy chodników na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w 2023 roku”
II.1. Planowany zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
A. remont nawierzchni z nowej kostki brukowej szarej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm– 15 m2,
B. remontu nawierzchni z nowej kostki brukowej – czerwonej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm – 15 m2,
C. remontu nawierzchni z nowych płyt chodnikowych 35×35×5 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5cm– 15 m2,
D. Remont nawierzchni z płyt chodnikowych ryflowanych „STOP” 30x30x8 cm- 10 m2,
E. remont nawierzchni z nowej kostki brukowej szarej gr. 8 cm na podbudowie betonowej o gr 20 cm z betonu C8/10 (B10) – 10 m2,
F. remont nawierzchni z nowej kostki kamiennej granitowej na podsypce cementowo - piaskowej gr.5 cm.– 10 m2,
G. remont nawierzchni z nowej kostki kamiennej granitowej na podbudowie betonowej o gr 20 cm z betonu C8/10 (B10) – 5 m2,
H. remont nawierzchni z nowych płyt betonowych grubości do 15 cm (trylinka) na podbudowie betonowej o gr 20 cm z betonu C8/10 (B10) – 5 m2,
I. remont nawierzchni z wykorzystaniem istniejących płyt betonowych grubości do 15 cm (trylinka) na podbudowie betonowej o gr 20 cm z betonu C8/10 (B10) –5 m2,
J. wymiana krawężnika drogowego 100×30×15 szary na ławie betonowej – 10 m,
K. wymiany obrzeża 100×30×8 szary na ławie betonowej – 10 m,
L. regulacja włazów studni kanalizacyjnych - 1 szt. ,
Ł. wymiana i regulacja włazów studni kanalizacyjnych - 1 szt. ,
M. regulacja wpustów kanalizacyjnych – 1 szt. ,
N. wymiana i regulacja wpustów kanalizacyjnych - 1 szt. ,
O. regulacja skrzynek zaworów wody i gazu - 1 szt. ,
P. wymiana i regulacja skrzynek zaworów wody i gazu – 1 szt. ,
R. wymiana i regulacja studni telekomunikacyjnych – 1 szt. ,
S. wymiana pokrywy studni telekomunikacyjnej i ramy z pokrywą - 1 szt. ,
T. Przełożenie – remont chodnika z istniejących płytek chodnikowych - 5 m2,
U. Przełożenie – remont chodnika z istniejącej kostki brukowej - 10 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 23008,13 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont cząstkowy dróg o nawierzchni gruntowej i brukowej oraz profilowanie na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w 2023 roku”
III.A.1. Planowany zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
A. remont dróg gruntowych za pomocą gruzu betonowego o różnej frakcji (od 0 do 63 mm) w przeliczeniu na 1 m2 o gr. 20 cm po zagęszczeniu:
• z uwzględnieniem transportu na terenie całej gminy- 1900 m2,

B. remont dróg gruntowych za pomocą kruszywa granitowego o różnej frakcji (od 0 do 63mm)w przeliczeniu na 1 m2 o gr. 20 cm po zagęszczeniu:
• z uwzględnieniem transportu na terenie całej gminy- 1900 m2.

C. remont dróg gruntowych za pomocą destruktu asfaltowego w przeliczeniu na 1m2 o gr. 20 cm po zagęszczeniu:
• z uwzględnieniem transportu na terenie całej gminy- 1900 m2.
III.B. Profilowanie wraz z wałowaniem dróg gminnych o nawierzchni gruntowej.

III.B.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Profilowanie dróg o średniej szerokości 5,00 m – 2500 m2.
III.C. Regulacja i ułożenie betonowych płyt drogowych

III.C.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
A. ułożenie płyt drogowych wraz z transportem na terenie całej gminy Murowana Goślina i zakupem nowych płyt – 200 m2
B. ułożenie płyt drogowych wraz z transportem na terenie całej gminy Murowana Goślina i zakupem płyt drogowych z odzysku (pełnowartościowych) – 150 m2
C. przełożenie płyt drogowych - płyty drogowe z odzysku będące w posiadaniu gminy – 100 m2
III.D. Remont drogi o nawierzchni z kamienia polnego.

III.D.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont nawierzchni z kamienia polnego – 100 m2.
III.E. Wykonanie rowów odwadniających drogę

III.E.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonie nowego rowów odwadniających - na długości - 100 m
III.E.1.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odtworzenie istniejącego rowów odwadniających - na długości 100 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 371823,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2023-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane