Zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym
GMINA MIRZEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00179356
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00179356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-17 13:27
- Lokalizacja
- Mirzec, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0d5d8fa-bd90-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 6642135093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00179356 z dnia 2023-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIRZEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mirzec Stary 9
1.5.2.) Miejscowość: Mirzec
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-220
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 412767170
1.5.8.) Numer faksu: 412713033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mirzec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirzec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0d5d8fa-bd90-11ed-8261-62cbbe4d0ca41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0d5d8fa-bd90-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062273/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125640
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.10.2023.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim, powiat starachowicki, gmina Mirzec. Planowane zagospodarowanie terenu stanowią miejsca postojowe dla 21 samochodów osobowych w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Miejsca postojowe o wymiarach 2,5x5m - 17 miejsc, 3x6m - 2 miejsca i 3,60x5m - 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych wraz z drogą manewrową o szerokości 5,0m umożliwiającymi dojazd do miejsca postojowego oraz odcinka chodnika o szerokości 1,62 m w celu połączenia z istniejącą komunikacją o dojścia do budynku. Nawierzchnia miejsc postojowych i dróg manewrowych twarda, wykonana z kostki betonowej na drogach kostka pełna na miejscach postojowych typu hydrofuga. Nawierzchnia parkingu ograniczona krawężnikiem betonowym o wymiarach 15x30x100cm oraz opornikiem betonowym o wymiarach 12x25x100cm.
W miejscu projektowanego parkingu znajduje się nieczynny przydomowa oczyszczalnia ścieków która podlega rozbiórce oraz wiata która również podlega rozbiórce. Miejsca po rozbiórce należy uzupełnić gruntem G1 zagęszczalnym i zagęszczać warstwami. Na połączeniu zjazdu z drogi powiatowej i drogi manewrowej, na połączeniu krawędzi drogi z miejscami parkingowymi, w miejscach bram w budynku sąsiednim oraz od strony południowej należy zastosować oporniki lub zaniżone krawężniki umożliwiające przejazd i swobodny spływ wody.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 23.03.2023 r. o godz. 10:30 Komisja przetargowa dokonała otwarcia ofert dla realizacji zadnia pn. „Zagospodarowanie terenu wokół budynku wielofunkcyjnego w Tychowie Nowym”. Na dzień składania ofert tj. do dnia 23.03.2023 r. do godz. 10:00 wpłynęło pięć ofert od Wykonawców. W wyniku weryfikacji ustalono, iż kwota oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania. Ponadto Zamawiający informuje, iż nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, dlatego też postępowanie przetargowe zostaje unieważnione z powodu braku wystarczających środków na sfinansowanie przedmiotowego zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291510,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 446997,30 PLN
| 2023-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |