Remont i przebudowa dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby, Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik.
Gmina Barciany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00179534
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00179534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-17 14:04
- Lokalizacja
- Barciany, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0775800-bd81-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 7422076963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00179534 z dnia 2023-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby,
Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Barciany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510744013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 3
1.5.2.) Miejscowość: Barciany
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-410
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: (89) 753 10 03
1.5.8.) Numer faksu: (89) 753 13 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@barciany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.barciany.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barciany1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby,Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0775800-bd81-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041705/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont i przebudowa dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby, Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125200
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGKiI.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont i przebudowę nawierzchni dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby, Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik w następującym zakresie:
1) drogi o nawierzchni jezdni z kruszywa niezwiązanego:
- droga w miejscowości Garbnik – długość ok. 1223,68 m,
- droga w miejscowości Michałkowo - długość ok. 474,61 m,
- droga Modgarby – Kudwiny – długość ok. 1869,24 m,
- droga w miejscowości Niedziały – długość ok. 1909,30 m,
- droga w miejscowości Radosze – długość ok. 765,59 m,
- droga w miejscowości Siginy – długość ok. 1795,18 m,
- droga w miejscowości Taborzec – długość ok. 228,08 m,
2) drogi o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej SMA:
- droga w miejscowości Krelikiejmy – długość ok. 381,80 m,
3) drogi o nawierzchni z kostki brukowej betonowej:
- droga w miejscowości Stary Dwór Barciański – długość ok. 179,79 m.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej i przedmiarach stanowiącym załącznik nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6254810,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6254810,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6254810,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU MARPOL Marcin Szutowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431623502
7.3.3) Ulica: Wiatrak 4D
7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6254810,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
| 2023-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |