III etap rewitalizacji centrum Hażlacha - przebudowa układu drogowego w centrum wsi

Gmina Hażlach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00179719
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00179719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-17 14:44
Lokalizacja
Hażlach, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fdd0862d-9b00-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
5482404973
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

INSTAL CYMOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiczyce, PL · lot 0
1 371 465,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00179719 z dnia 2023-04-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
III etap rewitalizacji centrum Hażlacha - przebudowa układu drogowego w centrum wsi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hażlach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182479

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 57

1.5.2.) Miejscowość: Hażlach

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-419

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8569479

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@hazlach.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hazlach.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/hazlach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

III etap rewitalizacji centrum Hażlacha - przebudowa układu drogowego w centrum wsi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdd0862d-9b00-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015886/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 III etap rewitalizacji centrum Hażlacha - przebudowa układu drogowego w centrum wsi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00050825

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.22.2022.K

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące budowę budynku usługowego wraz z zagospodarowaniem terenu, przebudowę drogi wewnętrznej i zjazdów, budowę przyłączy i zbiornika bezodpływowego na wody deszczowe w ramach zadania: „III etap rewitalizacji centrum Hażlacha – przebudowa układu drogowego w centrum wsi.”
W ramach inwestycji przewidziano:
1.1. budowę budynku usługowego z wiatą przystankową,
1.2. budowę przyłącza wodociągowego do projektowanego budynku,
1.3. budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej do projektowanego budynku,
1.4. budowę zewnętrznej instalacji elektroenergetycznej oraz budowę przyłącza do projektowanego budynku,
1.5. budowę zewnętrznej instalacji odwodnienia projektowanego budynku oraz terenu wraz budową zbiornika bezodpływowego na wody deszczowe,
1.6. budowę miejsca gromadzenia odpadów w postaci wiaty,
1.7. budowę drogi wewnętrznej wraz z przebudową istniejących zjazdów,
1.8. budowę placów i chodników wraz z elementami małej architektury, tj.: ławki, kosze na odpadki, stojak na rowery, tablice informacyjne,
1.9. przebudowę/remont drogi dojazdowej,
1.10. wdrożenie czasowej organizacji ruchu uwzględniającej zmianę lokalizacji przystanku komunikacji zbiorowej, jej utrzymanie w czasie trwania przebudowy i likwidację,
1.11. wdrożenie docelowej organizacji ruchu,
1.12. wykonanie trawników.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacjach Technicznych oraz w dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1371465,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1371465,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1371465,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTAL Cymorek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 072182002

7.3.4) Miejscowość: Kiczyce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1371465,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 420 dni

2023-04-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane