Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach piwnicznych Szkoły Podstawowej Nr 19 w Białymstoku, ul. Mieszka I 18
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00179915
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00179915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-17 16:24
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88a2d312-a847-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00179915 z dnia 2023-04-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach piwnicznych Szkoły Podstawowej Nr 19 w Białymstoku, ul. Mieszka I 18
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.miastobialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach piwnicznych Szkoły Podstawowej Nr 19 w Białymstoku, ul. Mieszka I 182.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88a2d312-a847-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035305/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.39 Współkreacja przestrzeni szkolnej - strefa relaksu i nauki w Szkole Podstawowej nr 19 "Szkolny Hades", ul. Mieszka I 18 - roboty ogólnobudowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098010
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIN-II.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowych robót budowlanych w pomieszczeniach piwnicznych budynku w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2021 pn. Współkreacja przestrzeni szkolnej - strefa relaksu i nauki w SP 19 „Szkolny Hades”.
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach szkolnych na podstawie dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót opracowanych przez USŁUGI PROJEKTOWE - Lech Żendzian z Białegostoku (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną w wysokości 1 194 000,00 zł, złożona przez konsorcjum firm: GRASO s.c. A. Sobecki, M. Gryszko (LIDER), ul. Pułaskiego 17 lok. U3, 15-337 Białystok i PHU JARDON Jarosław Dondziło (PARTNER), ul. Kościelna 71/19, 16-010 Wasilków, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 345 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1194000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1917363,14 PLN
| 2023-04-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |