Remont chodnika wzdłuż ul. Nałkowskiej (strona północna) w Tychach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180013
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00180013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 07:33
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fbe7c95-cc5d-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6462447307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180013 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika wzdłuż ul. Nałkowskiej (strona północna) w Tychach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuim-tychy.logintrade.net/zapytania_email,122636,8c487784905d3d4e4d438196fb4b77fa.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika wzdłuż ul. Nałkowskiej (strona północna) w Tychach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fbe7c95-cc5d-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019702/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont chodnika wzdłuż ul. Nałkowskiej (strona północna)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00151082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/DZP/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 239126,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty drogowe, w tym:
- wymagania ogólne (tymczasowa organizacja ruchu - projekt i wykonanie),
- roboty rozbiórkowe i roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne (roboty pomiarowe, wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod konstrukcję nawierzchni),
- budowa chodnika z warstwami konstrukcyjnymi,
- budowa miejsca postojowego z warstwami konstrukcyjnymi,
- elementy ulic (krawężniki, obrzeża, ławy betonowe),
- roboty odtworzeniowe,
- regulacja studni.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
- wykonanie aktualizacji danych wg zakresu opisanego w przedmiocie zamówienia wraz z przygotowaniem danych w postaci formatu wymiany danych umożliwiającego zasilenie opracowanych danych drogowych do bazy eDIOM (elektroniczna ewidencja drogowa) obejmuje:
• wykonanie inwentaryzacji terenowej wskazanych odcinków dróg,
• opracowanie danych zgodnie ze strukturą bazy danych eDIOM w układzie współrzędnych geodezyjnych 2000, opis struktury danych i wytyczne stanowią załączniki,
• przygotowanie danych w postaci formatu wymiany danych, umożliwiające zasilenie danych do bazy eDIOM.
Wytyczne:
• zamawiający udostępni Wykonawcy dokumentację oraz zestaw danych przeznaczonych do aktualizacji składający się z:
-plików *.shp odpowiadających poszczególnym warstwom, wyeksportowanych z bazy danych ewidencji dróg eDIOM,
-dokumentów zawierających opisy warstw, słowników i pól oraz opis przypadku tworzenia nowych obiektów, modyfikacji oraz usuwania obiektów istniejących,
-aktualnych słowników stosowanych kodów (w tym słownika nazw ulic) oraz listę maksymalnych identyfikatorów - ID obiektów z poszczególnych warstw znajdujących się w plikach *.shp. (dla zapewnienia poprawności importu zinwentaryzowanych/ zaktualizowanych danych do systemu eDIOM, identyfikatory nowych obiektów powinny być unikalne i wyższe niż maksymalne ID z wyżej wymienionej listy),
• wykonawca przeprowadzi inwentaryzację/aktualizację geometrii drogi oraz przypisanie odpowiednich atrybutów opisowych zgodnie z wytycznymi wyszczególnionymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 16 lutego 2005r. w sprawie sposobu numeracji i ewidencji dróg publicznych, obiektów mostowych, tuneli, przepustów i promów oraz rejestru numerów nadanych drogom, obiektom mostowym i tunelom z wyłączeniem badania nośności i rodzaju konstrukcji dróg, oraz uzbrojenia nie związanego z funkcjonowaniem dróg,
• szczegółowy opis struktury bazy danych eDIOM i formatu wymiany danych – plików *.shp wyeksportowanych z bazy i udostępnionych Wykonawcy – oraz wytyczne dotyczące wymaganych procedur przetwarzania ww. danych poza systemem eDIOM znajduje się w:
-instrukcji modułu wymiany danych eDIOM, stanowiącego załącznik nr 9.1 do SWZ (struktura danych),
-instrukcji modułu wymiany danych eDIOM, stanowiącego załącznik nr 9.2 do SWZ (wytyczne),
-instrukcji modułu wymiany danych eDIOM OR, stanowiącego załącznik nr 9.3 do SWZ (struktura danych),
-instrukcji modułu wymiany danych eDIOM OR, stanowiącego załącznik nr 9.4 do SWZ (wytyczne).
Załączniki te zawierają m.in.: szczegółowy opis wszystkich tabel znajdujących się w bazie danych i odpowiadających im warstw (opis pól i typów obiektów), opis tabel tworzących topologię, spis wykorzystywanych słowników oraz sposób postępowania podczas inwentaryzacji/aktualizacji danych ewidencji dróg, które muszą zostaną zaimportowane do bazy eDIOM.
• Należy zachować topologię obiektów.
• Wszelkie prace aktualizacyjne i inwentaryzacyjne należy przeprowadzić w granicach pasa drogowego.
Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w Kosztorysie ofertowym oraz Dokumentacji technicznej opracowanych dla potrzeb niniejszego zamówienia stanowiących odpowiednio załącznik nr 2 i 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku przeprowadzonej oceny złożonych w postępowaniu ofert niepodlegających odrzuceniu stwierdzono, iż oferta , która została najwyżej oceniona i w kryterium oceny ofert otrzymała 100,00 pkt przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. kwotę 235.474,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.Mając powyższe na względzie, unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia stało się konieczne i jest uzasadnione.
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |