Remont drogi gminnej Marii Skłodowskiej-Curie nr 101259K na odc. I w km od 0+000 do 0+620 w miejscowości Alwernia, powiat chrzanowski, gmina Alwernia

Gmina Alwernia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00180025
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00180025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-18 07:45
Lokalizacja
Alwernia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c353ca2-cca6-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6282074477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180025 z dnia 2023-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Marii Skłodowskiej-Curie nr 101259K na odc. I w km od 0+000 do 0+620 w miejscowości Alwernia, powiat chrzanowski, gmina Alwernia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Alwernia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gęsikowskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Alwernia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-566

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@alwernia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.alwernia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://alwernia.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Marii Skłodowskiej-Curie nr 101259K na odc. I w km od 0+000 do 0+620 w miejscowości Alwernia, powiat chrzanowski, gmina Alwernia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c353ca2-cca6-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062768/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont drogi gminnej Marii Skłodowskiej-Curie nr 101259K na odc. I w km od 0+000 do 0+620 w miejscowości Alwernia, powiat chrzanowski, gmina Alwernia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00152728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi gminnej Marii Skłodowskiej-Curie nr 101259K na odc. I w km od 0+000 do 0+620 w miejscowości Alwernia. Ulica Skłodowskiej - Curie ma być poddana przebudowie poprzez remont nawierzchni jezdni drogi, chodników i zjazdów. W ramach przebudowy nie ulegnie zmianie układ geometryczny oraz podstawowe wymiary poszczególnych elementów układu drogowego.
W ramach inwestycji założono również przebudowę przejść dla pieszych zlokalizowanych w ciągu ulicy. Przejścia dla pieszych w km 0+020 i 0+110 należy wykonać jako wyniesione.

Wymagania i obowiązki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia:
1) zapewnienie obsługi geodezyjnej w zakresie koniecznym do wykonania zadania, jak: tyczenie, bieżącą obsługę w trakcie realizacji inwestycji oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej z naniesieniem wyników na zasoby geodezyjne;
2) sporządzenia projektu organizacji ruchu na czas wykonywania robót wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień oraz wykonanie w oparciu o ten projekt zmiany oznakowania na okres prowadzenia robót;
3) sporządzenia projektu docelowej organizacji ruchu wraz z uzyskaniem koniecznych opinii i wymaganych uzgodnień oraz wykonanie w oparciu o ten projekt zmiany oznakowania po ukończeniu robót;
4) wykonanie i montaż tablic informacyjnych (dla każdej z dróg) w widocznym miejscu;
Koszty związane z wykonaniem wymaganych obowiązków ponosi Wykonawca i powinien je uwzględnić w cenie ofertowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2023-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane