CP-24-299/2023/UE - Świadczenie usług eksperckich w zakresie weryfikacji tłumaczeń pisemnych specjalistycznych tekstów medycznych z języka angielskiego na język polski na potrzeby projektu
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180067
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-18 08:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1180183740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie badań i rozwoju
Wykonawcy
3 przyznane
MAŁGORZATA JANAS-KOZIKBrzeszcze, PL
40 000 PLNKatarzyna SikorskaGdynia, PL
30 000 PLNAnna Kutkowska-KaźmierczakWarszawa, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.