Wykonanie prac budowlanych w ramach projektu ”Adaptacja istniejących pomieszczeń Stacji Dializ w budynku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego” przy ul. Grunwaldzkiej 45 w Kielcach
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180092
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00180092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 08:16
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afd07cd0-c194-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180092 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych w ramach projektu ”Adaptacja istniejących pomieszczeń Stacji Dializ w budynku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego” przy ul. Grunwaldzkiej 45 w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 45
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-736
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urszula.gierada@wszzkielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afd07cd0-c194-11ed-8261-62cbbe4d0ca41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych w ramach projektu ”Adaptacja istniejących pomieszczeń Stacji Dializ w budynku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego” przy ul. Grunwaldzkiej 45 w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afd07cd0-c194-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00084766/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa pomieszczeń Stacji Dializ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00132678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ/49/2023/UG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych w ramach projektu ”Adaptacja istniejących pomieszczeń Stacji Dializ w budynku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego zlokalizowanego w Kielcach przy ul. Grunwaldzkiej 45, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR i przedmiarami stanowiącymi Załączniki nr 8,9,10 do SWZ, w szczególności wykonanie robót budowlanych w zakresie:
1. roboty rozbiórkowe ścianek działowych, posadzek, podkładów pod posadzki, okładzin ściennych, urządzeń wod.-kan., stolarki drzwiowej, instalacji c.o.,
2. wykonanie nowych instalacji wodno -kanalizacyjnych wraz z montażem urządzeń,
3. wykonanie instalacji elektrycznych wraz z montażem urządzeń,
4. wykonanie podkładów pod posadzki
5. wykonanie izolacji poziomych podposadzkowych,
6. roboty tynkarskie ,
7. wykładziny podłóg i ścian,
8. sufity z płyt kartonowo - gipsowych wodoodpornych podwieszane na ruszcie metalowym,
9. obudowa elementów instalacyjnych z płyt kartonowo - gipsowych wodoodpornych na ruszcie metalowym,
10. montaż stolarki drzwiowej,
11. montaż nawietrzników higrosterowalnych w oknach,
12. wykonanie kanałów wentylacyjnych z wyprowadzeniem na zewnątrz budynku
13. roboty malarskie,
wraz z dostawą i montażem wyposażenia pomieszczeń zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą Załącznik nr 7 do SWZ.
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp odrzucił oferty Wykonawców:1. FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA ROBERT JANUS, Ul. Lipowa 3, 26-026 Bilcza ze względu na fakt, że treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia tj. Zamawiający wymagał zaoferowania dozowników na mydło z pokrywa przednia jako przyciskiem, co umożliwia dozowanie łokciem, bez użycia dłoni, mydło uzupełniane z kanistra, okienko do kontroli poziomu mydła, o wymiarach min.: 115mmx250mmx115mm +/- 10mm. Wykonawca zaoferował bezdotykowy dozownik sensorowy, uzupełnianie wkładu każdorazowo za pomocą fabrycznie szczelnej butelki z nową jednorazową pompką, o wymiarach 13cm x11,6 cm x 27,8 cm.
2. ANDRZEJ JAKUBCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "AN - BUD", ul. Cisowa 39, 26-026 Bilcza, ze względu na fakt, że treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia tj. Zamawiający wymagał zaoferowania dozowników o wymiarach na mydło min.: 115mmx250mmx115mm +/- 10mm, na płyn dezynfekcyjny 283mmx82mmx225mm =/- 10mm, pojemnik na ręczniki papierowe 145mmx265mmx280mm =/-10mm. Wykonawca zaoferował o wymiarach na mydło 260mmx106mmx106mm, na płyn dezynfekcyjny 307mmx88mmx222mm, pojemnik na ręczniki papierowe 145mmx201mmx229mm.
Zgodnie z powyższym, Zamawiający unieważnił postępowanie, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych ( tj. Dz. U. z 2022, poz. 1710 ze zm.), gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |