„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1068L Biała Podlaska (ul. Sidorska) - Ogrodniki - Piszczac w miejscowości Czosnówka” – zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na lata 2023-2025

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00180328
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00180328/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-18 09:29
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d94585c-daad-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5371993162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy mostów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180328 z dnia 2023-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1068L Biała Podlaska (ul. Sidorska) - Ogrodniki - Piszczac w miejscowości Czosnówka” – zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na lata 2023-2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sidorska 90A

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833431909

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.powiatbialski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbp.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp21500bp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1068L Biała Podlaska (ul. Sidorska) - Ogrodniki - Piszczac w miejscowości Czosnówka” – zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na lata 2023-2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d94585c-daad-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039232/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Rozbudowa dr. pow. Nr 1068L Biała Podl. (ul.Sidorska)-Ogrodniki-Piszczac

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.370.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 18964753,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1068L Biała Podlaska (ul. Sidorska) - Ogrodniki - Piszczac w miejscowości Czosnówka”

Zakres robót obejmuje wykonanie następujących elementów zagospodarowania terenu:
• budowa nawierzchni drogi z betonu asfaltowego
• budowa chodników z kostki brukowej bet. gr. 6 cm
• budowa azyli na przejściach dla pieszych z kostki brukowej bet. gr. 6cm i 8 cm
• budowę ścieżki pieszo - rowerowej z betonu asfaltowego
• budowa zjazdów indywidualnych i publicznych z kostki brukowej bet. gr. 8 cm
• budowa zatok autobusowych z kostki granitowej 15/17
• ustawienie wiat przystankowych
• budowę poszerzenia na łukach poziomych na skrzyżowaniach z kostki granitowej 15/17
• budowa zjazdów publicznych z betonu asfaltowego
• budowę przyczółków betonowych kładki kompozytowej
• umocnienie stożka nasypu płytami ażurowymi
• budowa przęsła kompozytowego kładki dla pieszych i ścieżki pieszo-rowerowej
• budowa kanału deszczowego, studni, przykanalików i wpustów deszczowych
• wymiana istniejących przepustów drogowych z odtworzeniem ścianek czołowych
• budowa i przebudowa przepustów zjazdowych
• wykonanie ścieków przykrawężnikowych
• wykonanie / oczyszczenie i odmulenie rowów drogowych
• wykonanie poboczy ulepszonych
• wykonanie zieleńców
• wycinka drzew i krzewów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

zdubluowane postępowanie
2023-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane