Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Spytkowice poprzez wymianę źródeł światła na oprawy typu LED i montaż instalacji sterowania oświetleniem” – Program Polski Ład
Gmina Spytkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180535
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00180535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 10:18
- Lokalizacja
- Spytkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f7fd6d0-b359-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5511123930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180535 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Spytkowice poprzez wymianę źródeł światła na oprawy typu LED i montaż instalacji sterowania oświetleniem” – Program Polski Ład
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Spytkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 12
1.5.2.) Miejscowość: Spytkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-116
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 879 18 20
1.5.8.) Numer faksu: +48 33 879 15 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppri@spytkowice.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spytkowice.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f7fd6d0-b359-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Spytkowice poprzez wymianę źródeł światła na oprawy typu LED i montaż instalacji sterowania oświetleniem” – Program Polski Ład2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f7fd6d0-b359-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00092783/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Spytkowice poprzez wymianę źródeł światła na oprawy typu LED i montaż instalacji sterowania oświetleniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128436
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPRI.271.1.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Spytkowice poprzez wymianę źródeł światła na oprawy typu LED i montaż instalacji sterowania oświetleniem” – Program Polski Ład. w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania miedzy innymi:
Modernizację punktów oświetleniowych na terenie Gminy Spytkowice, wymianę wysięgników na istniejących słupach, wymianę i montaż bezpieczników i zacisków oraz przewodów zasilających we wszystkich oprawach, a także dostosowanie do współpracy z systemem sterowania istniejących szaf oświetleniowych, dobudowa na istniejących słupach nowych opraw LED, dostosowanie do systemu sterowania istniejących opraw LED.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale IV - Opis Przedmiotu Zamówienia, Rozdziale V – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz w Rozdziale VI – Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |