Dostawa zestawów do drenażu urologicznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180587
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-18 10:27
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422529292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
MAC'S MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL
123 120 PLNMAC'S MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL
123 120 PLNMAC'S MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL
123 120 PLN"ADVANCE EUROPE" BIURO TECHNICZNO - HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 960 PLN"ADVANCE EUROPE" BIURO TECHNICZNO - HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
23 760 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.