Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka w Tarnowie
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180606
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00180606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 10:31
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9462fdab-b99e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180606 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146882776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9462fdab-b99e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9462fdab-b99e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051294/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00120023
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 424673,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie tężni solankowej wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, budową małej architektury oraz utwardzeniem terenu w ramach zadania „Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka w Tarnowie” na terenie obejmującym działkę nr 21/23 obręb 0109 w Tarnowie.
1. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) Budowę tężni solankowej o wymiarach 2,00 m x 5,00 m (zasilanej ze szczelnego zbiornika) wraz z pergolą i infrastrukturą towarzyszącą. Tężnia posadowiona będzie na żelbetowej płycie fundamentowej i wyposażona w:
a) instalację technologiczną solanki,
b) instalację elektryczną wraz z zewnętrznym odcinkiem,
c) zbiornik przelewowy o pojemności 10 m3,
d) zbiornik solanki o pojemności 10 m3,
e) zawory sterowane elektrycznie z czujnikiem poziomu solanki i powiadamianiem SMS o awariach,
f) oświetlenie tężni – listwy LED,
g) monitoring – 2 kamery.
2) Likwidację, wymianę i montaż nowych lamp oświetleniowych parkowych.
3) Utwardzenie terenu:
a) istniejące ciągi piesze - wymiana istniejącej nawierzchni na kostkę betonową gr. 8 cm,
b) obrzeża betonowe ciągów pieszych,
c) opaska żwirowa tężni z kamienia ozdobnego – otoczaki,
d) opornik granitowy przy tężni,
e) utwardzenie terenu przy tężni z płyt betonowych o różnych wymiarach ok. 10 - 60 cm gr. 6,5 cm,
f) utwardzenie terenu z drobnej kostki brukowej (melanż),
g) ciąg dekoracyjny pod ławkami, obrzeże wewnętrzne i zewnętrzne oraz zieleni wewnątrz placu tężni z kostki granitowej.
4) Dostawa i montaż małej architektury:
a) ławki parkowe z oparciem – 4 szt.,
b) ławki parkowe bez oparcia – 2 szt.,
c) tablica regulaminowa – 1 szt.,
d) tablica informacyjna – 1 szt.,
e) kosze na śmieci – 2 szt.
5) Zieleń i nasadzenia:
a) wykonanie warstw trawnika.
6) Wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.
7) Nadzór geodezyjny i geotechniczny dla prac związanych z elementami zagospodarowania terenu.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 06.04.2023 r. oferta Wykonawcy Usługi Stolarskie Marcin Szczęśniak, 34-745 Spytkowice 575 została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu pn. „Budowa tężni solankowej na terenie Parku Piaskówka w Tarnowie”.Pismem z dnia 17.04.2023 r., przesłanym drogą elektroniczną do Wydziału Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miasta Tarnowa, Wykonawca poinformował Zamawiającego, iż odstępuje od podpisania umowy w związku z błędnym wykonaniem kosztorysu na ww. zadanie.
W związku z powyższym, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp gdyż Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |