TP-5/23 Dostawa nici chirurgicznych oraz innych wyrobów chirurgicznych.

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00180675
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-18 10:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8512537776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szwy chirurgiczneZaciski, szwy, podwiązki naczynioweImplanty chirurgiczneUrządzenia elektrochirurgiczneIgły do biopsji

Wykonawcy

11 przyznanych

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
39 908,16 PLN
SURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasin, PL
7122,82 PLN
JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
127 429,21 PLN
SURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasin, PL
216 682,91 PLN
JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
127 429,21 PLN
SURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasin, PL
231 823,3 PLN
JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 783,92 PLN
"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
63 158,4 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
63 158,4 PLN
"Nazwa: lider: CitoNet Szczecin sp. z o.o.Toruń, PL
63 158,4 PLN
OPTIMED PRO-OFFICE CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWęgrzce, PL
101 520 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.