Remont zabytkowego Ratusza w Lewinie Brzeskim
GMINA LEWIN BRZESKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00059692
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00059692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-23 13:41
- Lokalizacja
- Lewin Brzeski, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-816a3ffe-c53e-4572-8086-193ee4b48be5
- Identyfikator
- 7470501909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00059692 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego Ratusza w Lewinie Brzeskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEWIN BRZESKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Lewin Brzeski
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lb@lewin-brzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lewin-brzeski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-816a3ffe-c53e-4572-8086-193ee4b48be51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego Ratusza w Lewinie Brzeskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-816a3ffe-c53e-4572-8086-193ee4b48be5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035857/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont zabytkowego Ratusza w Lewinie Brzeskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530617
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont zabytkowego Ratusza w Lewinie Brzeskim" według załączonego opisu technicznego i rysunków, którego główne elementy dotyczą:
a) wymiany istniejącej posadzki z płytek ceramicznych na nową, podłoga drewniana poddana pracom konserwatorskim,
b) odnowy i malowania wszystkich ścian pomieszczeń objętych opracowaniem, wykonanie lamperii na ścianach ze spieków kwarcowych lub (za zgodą Zamawiającego) z okładziny kamiennej granitowej,
c) malowania wszystkich sufitów, na sufitach dodanie rozet sufitowych oraz listew sufitowych,
d) prac konserwatorskich dotyczących całej klatki schodowej,
e) wymiany wtórnej stolarki drzwiowej na wzór historycznej, drzwi historyczne zachowane i poddane pracom konserwatorskim
f) wymiany tablic informacyjnych znajdujących się po wejściu do budynku Ratusza na trzy telewizory oraz kiosk informacyjny multimedialny,
g) wymiany instalacji elektrycznej, opraw oświetleniowych we wszystkich projektowanych pomieszczeniach,
h) wymiany istniejących znaków ewakuacyjnych na znaki elektryczne na wysięgnikach,
i) wymiany mebli (krzeseł, stołów) dla interesantów urzędu – meble do siedzenie skórzane o łatwej do utrzymania czystości powierzchni,
j) wykonania dekoracyjnego malarstwa ściennego typu sgraffito według rysunku wizualizacji,
k) dodania kurtyny powietrznej zasłoniętej pionową ścianką (maskownicą) nad drzwiami wejściowymi do budynku Ratusza
Projekt nie przewiduje żadnych zmian elementów konstrukcji budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 763000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CERTA Dawid Szymaniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362275647
7.3.3) Ulica: Krzyżowice 3
7.3.4) Miejscowość: Olszanka
7.3.5) Kod pocztowy: 49-332
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |