Bieżąca eksploatacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Radlin.
Miasto Radlin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00180934
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00180934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-04-18 11:56
- Lokalizacja
- Radlin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-687fb334-cc76-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6471897211
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00180934 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżąca eksploatacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Radlin.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Radlin
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258658
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Rymera 15
1.5.2.) Miejscowość: Radlin
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-310
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324590205
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radlin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miasto.radlin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7461071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżąca eksploatacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Radlin.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-687fb334-cc76-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036911/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Eksploatacja oświetlenia ulicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00151602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 11.01.2023 r. Wystąpiono do Tauron Nowe Technologie S.A. o możliwość wykonywania konserwacji (usługi oświetleniowej) przez innego wykonawcę. Pismem z dnia 24.01.2023 r. Tauron NT S.A. zn TNT/NMG/2023-01-24/0000006 poinformowano nas, że TNT S.A. „jest prawnym właścicielem urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy (…). Zatem zgodnie z prawem Spółka może jako jedyna prowadzić eksploatację swojego majątku w ramach umowy zawartej z zarządca terenu...”.
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 1 w związku z art 214 ust. 1 pkt 1) lit a) i b) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Pzp
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.15.GKE.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 801301,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest: Bieżąca eksploatacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Radlin.
Szczegółowy opis w Zaproszeniu oraz w Projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art 214 ust. 1 pkt 1) lit a) i b) ustawy PZP zaprosił do negocjacji wykonawcę: Tauron Nowe Technologie S.A, Pl. Powstańców Śląskich 20, 53-314 Wrocław. Negocjacjom podlegała cena zaoferowana przez Wykonawcę. Negocjacje miały odbyć się w formie elektronicznej o godzinie 12:00 w dniu 29 marca 2023 r. Wykonawca: Tauron Nowe Technologie S.A przesłał dokumenty postępowania w tym kalkulację ceny dnia 28 marca 2023 roku o godzinie 16:05 z ceną 14,20 zł/szt. Kolejną kalkulację cenową Wykonawca: Tauron Nowe Technologie S.A przesłał 29 marca 2023 roku o godzinie 12:39 z ceną 14,10 zł/sz. Wykonawca przedstawił dwie kalkulacje ceny, negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |