Zagospodarowanie terenu na błoniach nadpilicznych w Inowłodzu
Gmina Inowłódz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00181352
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00181352/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 13:22
- Lokalizacja
- Inowłódz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50569297-aec3-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7732340615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00181352 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu na błoniach nadpilicznych w Inowłodzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowłódz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spalska 2
1.5.2.) Miejscowość: Inowłódz
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowlodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://inowlodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50569297-aec3-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu na błoniach nadpilicznych w Inowłodzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50569297-aec3-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00181352
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061353/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie terenu na błoniach nadpilicznych w Inowłodzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00101042
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest zaprojektowanie i budowa: utwardzeń (drogi wewnętrzne, miejsca postojowe, ciągi piesze), budynku sanitarno-szatniowego z zapleczem magazynowym oraz biurowym wraz z wyposażeniem (szafki ubraniowe, biurka, regały, krzesła, kosze na śmieci, komputery), grill chaty wraz z wyposażeniem (stoły, krzesła), altany wraz z wyposażeniem (stoły i krzesła), sceny plenerowej z zadaszeniem z membrany wraz z zapleczem i wyposażeniem (magazyn krzeseł, garderoba, toaleta, krzesła widowni), utwardzenia terenu pod widownię z kostki betonowej, zespołu boisk sportowych (wielofunkcyjne o nawierzchni sztucznej, kort tenisowy o nawierzchni sztucznej, 2x boiska do siatkówki plażowej) wraz z trybunami, oświetleniem, ogrodzeniem i wyposażeniem (bramki, siatki, kosze, siedziska dla sędziego, ławki), miejsca na ognisko, niezbędnych sieci zewnętrznych (elektroenergetycznej, fotowoltaicznej, oświetleniowej, teletechnicznej, monitoringu, kanalizacyjnej, wodociągowej), elementów małej architektury (kosze, ławki, stojaki na rowery), terenów zielonych (trawniki, krzewy, inne nasadzenia), innych robót, urządzeń, elementów niewymienionych i nieprzewidzianych a niezbędnych do prawidłowego wykonania w pełni funkcjonującego przedmiotu inwestycji. W ramach zadania planuje się również zaprojektowanie i wykonanie przebudowy ulicy Tamka będącej jedynym możliwym dojazdem dla pojazdów kołowych (budowa jezdni, chodników, oświetlenia). W zakres opracowania projektowego wchodzi: wielobranżowy projekt budowlany, przedmiar, kosztorys ofertowy, inne opracowania (jeżeli wymagane) konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę (operat wodnoprawny, ocena warunków gruntowo-wodnych, inne niewymienione a konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę). Dla inwestycji należy pozyskać wszelkie niezbędne decyzje, uzgodnienia, warunki techniczne, opinie pozwalające na realizację projektu (warunki techniczne przyłączenia do sieci oraz usunięcia kolizji z innymi sieciami, decyzje o pozwoleniu na budowę, inne niewymienione
a konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę).
2. Szczegółowy zakres robót obejmuje przede wszystkim:
2.1. budowa zewnętrznej instalacji/sieci wodociągowej;
2.2. budowa zewnętrznej instalacji/sieci kanalizacji sanitarnej;
2.3. budowa zewnętrznej instalacji/sieci elektroenergetycznej;
2.4. budowa zewnętrznej instalacji/sieci oświetleniowej;
2.5. budowa zewnętrznej instalacji/sieci teletechnicznej;
2.6. budowa zewnętrznej instalacji/sieci monitoringu (dopuszcza się montaż kamer na słupach oświetleniowych);
2.7. budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 kWp na dachu/dachach kontenerów;
2.8. budowa utwardzenia terenu pod miejsca postojowe, chodniki;
2.9. budowa kontenerowej grill chaty z zapleczem kuchenno-sanitarnym wraz z instalacjami wewnętrznymi (wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna) oraz wraz z wyposażeniem;
2.10. budowa kontenerowej altany wraz z instalacjami wewnętrznymi (elektryczna) wraz z wyposażeniem;
2.11. budowa kontenerowego budynku sanitarno-szatniowy z zapleczem magazynowym oraz pomieszczeniem biurowym wraz z instalacjami wewnętrznymi (wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna, teletechniczna) oraz wraz z wyposażeniem;
2.12. budowa sceny plenerowej wraz z instalacjami wewnętrznymi (wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna), zadaszeniem z membrany na podkonstrukcji stalowej oraz utwardzenia terenu pod widownią;
2.13. budowa zespołu boisk sportowych (wielofunkcyjne, kort do tenisa, dwa boiska do piłki plażowej) wraz z trybunami zewnętrznymi w postaci przenośnych modułów jednorzędowych. Dopuszcza się montaż opraw oświetleniowych w narożnikach boisk na jednym słupie do obsługi kilku boisk.
• Boisko wielofunkcyjne. Nawierzchnia sportowa - bezpieczna. Ogrodzenie do wysokości około 4m. Trybuny w postaci przenośnych modułów jednorzędowych. Oświetlenie. Na boisko wielofunkcyjne powinny składać się:
o 2x boisko do koszykówki;
o 1x kort do gry w tenisa ziemnego;
o 1x boisko do piłki ręcznej.
• Dwa boiska do siatkówki plażowej. Nawierzchnia piaszczysta. Ogrodzenie do wysokości około 4m. Oświetlenie.
• Kort do tenisa. Nawierzchnia sportowa - bezpieczna. Ogrodzenie do wysokości około 4m. Oświetlenie.
2.14. budowa paleniska;
2.15. budowa elementów małej architektury (kosze na śmieci, kosze na odchody zwierzęce, ławki parkowe, stojaki na rowery);
2.16. Roboty nieprzewidziane w dokumentacji a konieczne do wykonania celem właściwej realizacji zadania inwestycyjnego funkcjonującego zgodnie z jego przeznaczeniem.
UWAGA: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno – użytkowy, przedmiar stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6063900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13739100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6063900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENERGO-THERM ENGINEERING Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PRO-TECH TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223054150
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6063900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |