„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jasieniec w 2025 r.”

GMINA JASIENIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00059832
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00059832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-23 14:01
Lokalizacja
Jasieniec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0690d09-0634-4dab-8c6a-2e62923b7795
Identyfikator
7971945741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W JASIEŃCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasieniec, PL · lot 0
1 333 470,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00059832 z dnia 2025-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jasieniec w 2025 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASIENIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warecka 42

1.5.2.) Miejscowość: Jasieniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-604

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (048)661 35 70

1.5.8.) Numer faksu: (048)661 35 81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jasieniec@jasieniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jasieniec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0690d09-0634-4dab-8c6a-2e62923b7795

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jasieniec w 2025 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0690d09-0634-4dab-8c6a-2e62923b7795

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661906

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Jasieniec jako podmiot zamawiający jest jednostką sektora finansów publicznych, o którym mowa w art. 4 ust. 1 ustawy Pzp, która posiada 100% udziałów w spółce Zakład Usług Komunalnych w Jasieńcu Sp. z o.o. z siedzibą w Jasieńcu ul. Warecka 42, 05-604 Jasieniec. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą rolę w zakresie jej celów strategicznych, obszarów działalności, co znajduje swoje odzwierciedlenie w akcie założycielskim spółki (Akt notarialny z dnia 16.09.20219 r. Nr Repertorium A 8311/2019). Na podstawie sprawozdań finansowych ustalono, że 97,13% działalności Zakładu Usług Komunalnych w Jasieńcu Sp. z o.o. dotyczy wykonywania zadań powierzonych Spółce przez Wójta Gminy Jasieniec. Powyżej przedstawiony stan faktyczny wyczerpuje przesłanki przewidziane w art. 214 ust. 1 pkt 11) ustawy Pzp, na podstawie których możliwe jest udzielenie zamówienia publicznego własnej spółce (zamówienia in-house) w trybie z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.35.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Jasieniec (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jasieniec .

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych w Jasieńcu Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972071190

7.3.3) Ulica: Warecka 42

7.3.4) Miejscowość: Jasieniec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-604

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1333470,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31
2025-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi