Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem "
POWIAT ŚWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00181755
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-18 14:47
- Lokalizacja
- Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5591876820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji specjalnejUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
19 przyznanych
Marzena KrajewskaBydgoszcz, PL
8850 PLNKarolina KwaśniakŚwiecie, PL
8850 PLNKatarzyna MarchlewiczŚwiecie, PL
8850 PLNMarta MuszyńskaSulnowo, PL
8850 PLNAgnieszka WalendziakŚwiecie, PL
8850 PLNAgnieszka ThiedeŚwiecie, PL
8850 PLNHanna ChmurzyńskaŚwiecie, PL
8850 PLNKatarzyna CieślikŚwiecie, PL
8850 PLNVioletta SuchomskaŚwiecie, PL
8850 PLNAnna Orłowska-ManiaLaskowice Pomorskie, PL
8850 PLNBeata MandziukŚwiecie, PL
8850 PLNAnna Słowy-LemańczykJeżewo, PL
8850 PLNJoanna WernikŚwiecie, PL
8850 PLNDorota TuszyńskaTaszewo, PL
10 800 PLNMagdalena KrzyżanowskaŚwiecie, PL
8850 PLNHalina Jodłowska-KluczyńskaŚwiecie, PL
8850 PLNJustyna ChabowskaWielko Komórsk, PL
10 800 PLNAleksandra MichalskaWarlubie, PL
10 800 PLNDanuta ZaborowskaNowe, PL
10 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.