Poprawa infrastruktury wodociągowej w Gminie Wieliczki polegającej na modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Niedźwiedzkie oraz w miejscowości Kleszczewo w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Wieliczki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00181762
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00181762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-18 14:48
- Lokalizacja
- Wieliczki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54a14f43-c19c-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 8471612155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00181762 z dnia 2023-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury wodociągowej w Gminie Wieliczki polegającej na modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Niedźwiedzkie oraz w miejscowości Kleszczewo w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieliczki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 53
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-404
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wieliczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wieliczki.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wieliczki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury wodociągowej w Gminie Wieliczki polegającej na modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Niedźwiedzkie oraz w miejscowości Kleszczewo w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54a14f43-c19c-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00181762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006464/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa infrastruktury wodociągowej w Gminie Wieliczki polegającej na modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Niedźwiedzkie oraz w miejscowości Kleszczewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135410
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.II.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) „Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Niedźwiedzkie w systemie zaprojektuj i wybuduj” w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja druga.
a) Zakres robót części budowlanej obejmuje:
− remont budynku technologicznego,
− budowę fundamentu zbiorników retencyjnych wraz z komorą zasuw,
− rozbiórka wiaty śmietnikowej,
− zagospodarowanie terenu.
b) Zakres robót części sanitarnej obejmuje:
− budowę zewnętrznych i wewnętrznych instalacji technologicznych, wod-kan, wentylacyjnych i grzewczych,
− montaż dwóch stalowych nadziemnych zbiorników retencyjnych wody uzdatnionej, − montaż pomp głębinowych, pionów tłocznych oraz nadziemnych obudów dla 2 studni,
− przebudowę sieci wodociągowej na terenie ujęcia,
− montaż układu uzdatniania wody wraz z monitoringiem,
− budowę odstojnika popłuczyn.
c) Zakres robót części elektrycznej obejmuje:
− wyniesienie złącza kablowo pomiarowego do ogrodzenia działki wraz z dostosowaniem mocy zamówionej do wielkości projektowanej,
− budowę zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych zasilających, sterowniczych i oświetleniowych,
− budowę instalacji odgromowych, wyrównawczych,
− montaż stacjonarnego zespołu prądotwórczego wpiętego w monitoring technologii suw.
Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dołączonym do postępowania Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
2) „Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Kleszczewo w systemie zaprojektuj i wybuduj” w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja druga.
a) Zakres robót części budowlanej obejmuje:
− remont budynku technologicznego,
− budowę fundamentu zbiorników retencyjnych wraz z komorą zasuw,
− zagospodarowanie terenu: dojazdy, dojścia, ogrodzenie, zieleń.
b) Zakres robót części sanitarnej obejmuje:
− budowę zewnętrznych i wewnętrznych instalacji technologicznych, wod-kan, wentylacyjnych,
− montaż dwóch stalowych nadziemnych zbiorników retencyjnych wody uzdatnionej,
− montaż pomp głębinowych, pionów tłocznych oraz nadziemnych obudów dla 2 studni,
− przebudowę sieci wodociągowej na terenie ujęcia,
− montaż układu uzdatniania wody wraz z monitoringiem,
− budowę odstojnika popłuczyn, przebudowę kanalizacji wód popłucznych
c) Zakres robót części elektrycznej obejmuje:
− ewentualne dostosowaniem mocy zamówionej do wielkości projektowanej,
− budowę zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych zasilających, sterowniczych i oświetleniowych,
− budowę instalacji odgromowych, wyrównawczych,
− wykorzystanie istniejącego zespołu prądotwórczego z SZR na potrzeby przebudowywanej stacji.
Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dołączonym do postępowania Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71351910-5 - Usługi geologiczne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2023-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |