„Przebudowa dróg i nawierzchni w gminie Leszno”

Gmina Leszno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00182326
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00182326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-19 09:13
Lokalizacja
Leszno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1261310f-9e38-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
1181789539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty odwadniająceRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

DOMBRUK TOMASZ BOŃCZAK SPÓŁKA JAWNAOżarów Mazowiecki, PL · lot 0
2 139 585 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00182326 z dnia 2023-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg i nawierzchni w gminie Leszno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Leszno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-084

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 487 11 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jzielerowicz@gminaleszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminaleszno.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaleszno.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg i nawierzchni w gminie Leszno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1261310f-9e38-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00182326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019668/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa nawierzchni ulic Pogodnej i Środkowej w Wiktorowie

1.1.14 Przebudowa nawierzchni ulicy Czesława Miłosza w Lesznie

1.1.15 Przebudowa ulicy Prostej w Grądach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00064677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie I- Przebudowa nawierzchni ulic Pogodnej i Środkowej w Wiktorowie – przebudowa drogi gminnej nr 410415W ul. Środkowej w m. Zaborów i m. Wiktorów, polegająca na przebudowie jezdni z budową chodnika i odwodnienia, przebudowa drogi wewnętrznej ul. Pogodnej w m. Wiktorów, polegająca na przebudowie jezdni z budową odwodnienia,
Zadanie II- Przebudowa nawierzchni ulicy Czesława Miłosza w Lesznie – przebudowa nawierzchni drogi wewnętrznej – ulicy Miłosza w Lesznie, polegająca na przebudowie jezdni z budową chodnika i odwodnienia,
Zadanie III- Przebudowa ulicy Prostej w Grądach – przebudowa nawierzchni drogi wewnętrznej – ulicy Prostej w Grądach, polegająca na przebudowie jezdni oraz wykonaniu poboczy i odwodnienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2139585,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2139585,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2139585,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMBRUK TOMASZ BOŃCZAK sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182090592

7.3.3) Ulica: Janusza Kusocińskiego 28

7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-850

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2139585,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w terminie od dnia zawarcia Umowy –
1) Zadanie I- Przebudowa nawierzchni ulic Pogodnej i Środkowej w Wiktorowie 120 dni od dnia podpisania umowy tj. od dnia 14 kwietnia 2023 r. do dnia 12 sierpnia 2023 r.
2) Zadanie II- Przebudowa nawierzchni ulicy Czesława Miłosza w Lesznie 150 dni od dnia podpisania umowy tj. od dnia 14 kwietnia 2023 r. do dnia 11 września 2023 r.
3) Zadanie III- Przebudowa ulicy Prostej w Grądach- 180 dni od dnia podpisania umowy od dnia 14 kwietnia 2023 r. do dnia 11 października 2023 r.
2023-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane