Opracowanie dokumentacji projektowej i zrealizowanie na ich podstawie robót budowlanych polegających na rozbiórce pawilonów usługowych przy ul. Targowej 18 w Warszawie. Ozn. sprawy: DNZP.261.11.2023

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00182340
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00182340/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-19 09:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b292487-c328-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
1132524746
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ PILINOGAWarszawa, PL · lot 0
191 634 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00182340 z dnia 2023-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej i zrealizowanie na ich podstawie robót budowlanych polegających na rozbiórce pawilonów usługowych przy ul. Targowej 18 w Warszawie. Ozn. sprawy: DNZP.261.11.2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej i zrealizowanie na ich podstawie robót budowlanych polegających na rozbiórce pawilonów usługowych przy ul. Targowej 18 w Warszawie. Ozn. sprawy: DNZP.261.11.2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b292487-c328-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00182340

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031865/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zrealizowanie na ich podstawie robót budowlanych polegających na rozbiórce pawilonów usługowych przy ul. Targowej 18 w Warszawie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00137369

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNZP.261.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na rozbiórkę pawilonów usługowych, znajdujących się przy ul. Targowej 18 w Warszawie, skuteczne uzyskanie zgody na rozbiórkę pawilonów w odpowiednim organie administracji architektoniczno-budowlanej, a następnie zawiadomienie PINB o planowanym terminie rozpoczęcia robót i wykonanie (na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i uzyskanego pozwolenia na wykonanie robót) robót budowlanych, polegających na rozbiórce pawilonów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji określają załączniki stanowiące integralną część swz tj. Program funkcjonalno-użytkowy rozbiórki budynku użytkowego z niwelacją i utwardzeniem terenu wraz z modernizacją ogrodzenia posesji - Załącznik Nr 6 do swz, Projekt umowy – Załącznik Nr 7 do swz oraz swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191634,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191634,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEGAKOP Andrzej Pilinoga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261632612

7.3.3) Ulica: ul. Włodarzewska 93

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-393

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191634,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane