Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami na terenie gmin: Sędziszów, Wodzisław, Słupia.
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00182545
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00182545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-19 10:05
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48cb8adb-c259-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 299943379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00182545 z dnia 2023-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami na terenie gmin: Sędziszów, Wodzisław, Słupia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 386-14-26
1.5.8.) Numer faksu: 41 386-11-71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami na terenie gmin: Sędziszów, Wodzisław, Słupia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48cb8adb-c259-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00182545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062900/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Zakup usług remontowych - remonty cząstkowe dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00134779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.03.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 96094 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych
w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami na terenie gmin: Sędziszów, Wodzisław, Słupia w ilości szacunkowej 115 Mg.
Podane ilości robót są ilościami szacunkowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości robót. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktycznie wykonane roboty.
Przedmiotowe zamówienie polega na wykonaniu remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na terenie dziewięciu gmin Powiatu Jędrzejowskiego i obejmuje swym zakresem:
a) oczyszczenie miejsc uszkodzonej nawierzchni,
b) wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych emulsją asfaltową i grysami,
c) ustawienie w trakcie prowadzenia robót niezbędnego oznakowania pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1537,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1537,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |