Modernizacja infrastruktury kulturalnej poprzez remont i przebudowę biblioteki w Lubominie z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii
Gmina Lubomino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00060189
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00060189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-23 14:44
- Lokalizacja
- Lubomino, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8b286e4-28d1-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 7431991269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00060189 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury kulturalnej poprzez remont i przebudowę biblioteki w Lubominie z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubomino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000540920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kopernika 7
1.5.2.) Miejscowość: Lubomino
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-135
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895324450
1.5.8.) Numer faksu: 895324451
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lubomino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubomino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubomino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury kulturalnej poprzez remont i przebudowę biblioteki w Lubominie z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8b286e4-28d1-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050902/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja infrastruktury kulturalnej poprzez remont i przebudowę biblioteki w Lubominie z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364033
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGKiT.271.08.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn.: Modernizacja infrastruktury kulturalnej poprzez remont i przebudowę biblioteki w Lubominie z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii polegającą na remoncie dwóch budynków biblioteki w Lubominie:
a) znajdującej się na działce nr 250/6 w obrębie Lubomino – ul. Kopernika 11, Lubomino, polegających na:
- Wykonaniu pogłębienia ław fundamentowych na zasadzie odcinkowego wykonania wykopów pod ławy. Uzupełnienie ław i ścian fundamentowych wewnątrz budynku;
- Wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ław i ścian fundamentowych;
- Demontażu grzejników żeliwnych;
- Skuciu posadzki i cokolika cementowego;
- Rozbiórce warstw podłoży posadzki;
- Usunięciu farby olejnej oraz zeskrobanie i zmycie farb z tynków ścian i sufitów;
- Usunięciu gruzu oraz złomu, wraz z jego wywiezieniem i utylizacją;
- Uzupełnieniu ław i ścian w budynku;
- Wymianie stolarki drzwiowej płytowej oraz okiennej PCV, drzwi zewnętrznych na stolarkę aluminiową;
- Wykonaniu nowej instalacji elektrycznej;
- Rozbiórce i wymianie instalacji C.O., wykonaniu ogrzewania podłogowego;
- Wykonaniu nowej instalacji wod.-kan.;
- Wykonaniu remontu dachu wraz z orynnowaniem i obróbkami z blachy;
- Uzupełnieniu i wykonaniu tynków;
- Wykonaniu gładzi na ścianach i sufitach;
- Ułożeniu glazury ściennej i podłogowej;
- Pomalowaniu ścian i sufitów- farbą emulsyjno-akrylową;
- Wykonaniu docieplenia elewacji budynku;
- Wyposażeniu biblioteki.
b) znajdującej się na działce nr 374/37 w obrębie Lubomino – ul. Kopernika 49, Lubomino, polegających na:
- Demontażu grzejników stalowych;
- Skuciu posadzki i cokolika cementowego;
- Rozbiórce warstw podłoży posadzki;
- Usunięciu farby olejnej oraz zeskrobaniu i zmyciu farb z tynków ścian i sufitów;
- Usunięciu gruzu oraz złomu, wraz z jego wywiezieniem i utylizacją;
- Wymianie stolarki drzwiowej płytowej oraz okiennej PCV, drzwi zewnętrznych na stolarkę aluminiową;
- Wykonaniu nowej instalacji elektrycznej;
- Rozbiórce i wymianie instalacji C.O. , wykonaniu ogrzewania podłogowego;
- Wykonaniu nowej instalacji wod.-kan.;
- Wykonaniu gładzi na ścianach i sufitach;
- Ułożeniu glazury ściennej i podłogowej;
- Pomalowaniu ścian i sufitów- farbą emulsyjno-akrylową;
- Wyposażeniu biblioteki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1961195,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2137588,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1961195,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431941900
7.3.3) Ulica: Dworcowa
7.3.4) Miejscowość: Orneta
7.3.5) Kod pocztowy: 11-130
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1961195,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-20| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |