Modernizację sieci oświetlenia drogowego na terenie gminy Skała

GMINA SKAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00060197
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00060197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-23 14:45
Lokalizacja
Skała, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-941fbd8c-e383-4750-99e0-fea2464497ba
Identyfikator
6771024094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychWykonywanie badańUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

Alicja Czuba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „ALTUM”Kraków, PL · lot 0
978 096 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00060197 z dnia 2025-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizację sieci oświetlenia drogowego na terenie gminy Skała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 29

1.5.2.) Miejscowość: Skała

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98

1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-941fbd8c-e383-4750-99e0-fea2464497ba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizację sieci oświetlenia drogowego na terenie gminy Skała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-941fbd8c-e383-4750-99e0-fea2464497ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048950/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenia gminy Skała – wymiana istniejących opraw oświetleniowych na oprawy energooszczędne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.III.3.2024.SM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiot zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sieci oświetlenia drogowego na terenie gminy Skała.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
• Demontaż opraw oświetleniowych i montaż w ich miejsce nowych opraw energooszczęd-nych LED z możliwością zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy w komplecie z nowymi przewodami zasilającymi, nowymi zabezpieczeniami i nowymi urzą-dzeniami automatyki sterującej oświetleniem
• Przeprowadzenie badań, prób i pomiarów
• Wykonanie dokumentacji powykonawczej
• Pozostałe prace określone w dokumentacji projektowej załączonej do SWZ
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w:
3.2.1. załączniku nr 7 do niniejszej SWZ "opis przedmiotu zamówienia|" oraz
3.2.2. we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ
3.2.3. Załączniku nr 8 do niniejszej SWZ „Przedmiar robót”
3.2.4. Załącznik nr 9 do niniejszej SWZ „Dokumentacja techniczna”

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

71355200-3 - Wykonywanie badań

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 978096,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1057800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 978096,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALTUM Alicja Czuba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790021317

7.3.3) Ulica: ul. Jugowicka 12

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-443

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 978096,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2025-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy