Kompleksowa termomodernizacja oraz modernizacja budynku remizy OSP Inowłódz
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W INOWŁODZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00183267
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00183267/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-19 13:00
- Lokalizacja
- Inowłódz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7ce72ab-bc04-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7732296558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00183267 z dnia 2023-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja oraz modernizacja budynku remizy OSP Inowłódz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W INOWŁODZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592277125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Tuwima 15
1.5.2.) Miejscowość: Inowłódz
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp@inowlodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.inowlodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7ce72ab-bc04-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja oraz modernizacja budynku remizy OSP Inowłódz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7ce72ab-bc04-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183267
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00121926/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa termomodernizacja oraz modernizacja budynku remizy OSP Inowłódz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00122783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem: kompleksową termomodernizację, w tym instalacja paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z niezbędną infrastrukturą budynku remizy OSP w Inowłodzu.
2. Szczegółowy zakres robót obejmuje przede wszystkim:
2.1. Część garażowa
2.1.1. Roboty rozbiórkowe: warstw posadzkowych z wyniesieniem i utylizacją gruzu.
2.1.2. Wykonanie posadzek (w zakresie istniejących pomieszczeń): podkłady i posadzki betonowe, izolacje przeciwwilgociowe i cieplne, malowane farbami żywicznymi.
2.1.3. Ocieplenie ścian (w zakresie istniejących ścian): gruntowanie, mocowanie izolacji cieplnej, wyprawa z tynku cienkowarstwowego na siatce, docieplenie ścian fundamentowych.
2.1.4. Ocieplenie dachu: ułożenie izolacji z wełny mineralnej na sucho oraz izolacji przeciwwilgociowej.
2.1.5. Montaż stolarki: wstawienie okien.
2.1.6. Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania: montaż grzejników, rurociągów, rur, zaworów, rozdzielaczy, próby i sprawdzenia.
2.1.7. Wykonanie instalacji elektrycznych: montaż opraw oświetleniowych.
2.2. Część salowa
2.2.1. Roboty rozbiórkowe: warstw posadzkowych z wyniesieniem i utylizacją gruzu.
2.2.2. Wykonanie posadzek na gruncie i stropie: podkłady i posadzki betonowe, izolacje przeciwwilgociowe i cieplne.
2.2.3. Ocieplenie ścian (w zakresie istniejących ścian): gruntowanie, mocowanie izolacji cieplnej, wyprawa z tynku cienkowarstwowego na siatce, docieplenie ścian fundamentowych.
2.2.4. Ocieplenie dachu: ułożenie izolacji z wełny mineralnej na sucho oraz izolacji przeciwwilgociowej.
2.2.5. Montaż stolarki: wstawienie drzwi, okien.
2.2.6. Wykonanie instalacji gazowej: dostawa i montaż kotła gazowego, szafki z wyposażeniem, montaż rurociągów, studni.
2.2.7. Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania: dostawa i montaż pompy ciepła, bufora z osprzętem, grzejników, rurociągów, rur, zaworów, rozdzielaczy, miernika, próby i sprawdzenia.
2.2.8. Wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej: dostawa i montaż zasobnika, wodomierza, ciepłomierza, rurociągów.
2.2.9. Dostawa i montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej.
2.2.10. Wykonanie instalacji elektrycznych: montaż opraw oświetleniowych.
UWAGA:
1. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera: Rozdział 4 SWZ, dokumentacja projektowa, przedmiar robót, STWiORB, audyt energetyczny, decyzja o pozwoleniu na budowę stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1108720,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 690000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGO-THERM ENGINEERING Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223054150
7.3.3) Ulica: K. Namysłowskiego
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 690000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |