Projekty chodników na terenie gminy Stare Babice – część 3 – ul. Bolesława Prusa w miejscowości Blizne Jasińskiego – dodatkowe prace projektowe
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00060441
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00060441/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-23 15:40
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b0dd3f5-76a5-4b1b-8eed-e3a2531fa943
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00060441 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Projekty chodników na terenie gminy Stare Babice – część 3 – ul. Bolesława Prusa w miejscowości Blizne Jasińskiego – dodatkowe prace projektowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zamowienia.publiczne@stare-babice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Projekty chodników na terenie gminy Stare Babice – część 3 – ul. Bolesława Prusa w miejscowości Blizne Jasińskiego – dodatkowe prace projektowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b0dd3f5-76a5-4b1b-8eed-e3a2531fa943
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060441
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest powiązane z zamówieniem podstawowym BZP.271.8.2024 pn. „Wykonanie projektów chodników na terenie gminy” w ramach którego zawarto umowę nr 605/2024 z dnia 12 września 2024 r.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-5162e7ce-1f27-4e0f-a7a6-4f90f553f5e6
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem umowy jest wykonanie projektu budowlanego i technicznego dla zadania „Projekty chodników na terenie gminy Stare Babice – część 3 – ul. Bolesława Prusa w miejscowości Blizne Jasińskiego – dodatkowe prace projektowe” z uwzględnieniem:
1) przeprojektowania ulicy Bolesława Prusa w miejscowości Blizne Jasińskiego – na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Słowackiego, długość odcinka około 435 m,
2) wykonania dokumentacji stanowiacej przedmiot umowy poprzez uwzględnienie prac dodatkowych
w dokumentacji projektowej wykonanej w ramach umowy nr 605/2024 z dnia 12.09.2024 r..
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „MATPROJEKT” Mateusz Jurczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692095829
7.3.4) Miejscowość: Wieliszew
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |