Realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego pt.: „Zazieleniamy Mokotów – nasadzenia krzewów i kwiatów w miejscu betonu” na terenach admin. przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. W-wy
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00184207
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00184207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-20 08:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da5c73c4-cec3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00184207 z dnia 2023-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego pt.: „Zazieleniamy Mokotów – nasadzenia krzewów i kwiatów w miejscu betonu” na terenach admin. przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. W-wy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego pt.: „Zazieleniamy Mokotów – nasadzenia krzewów i kwiatów w miejscu betonu” na terenach admin. przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. W-wy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da5c73c4-cec3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00184207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026780/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wykonanie robót budowlanych polegające na: zaprojektowaniu i rozebraniu starych zniszczonych nawierzchni z płyt betonowych i asfaltu (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 881509,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cyt. z SWZ: "Realizacja zwycięskiego projektu budżetu obywatelskiego na rok 2023, pt.: „Zazieleniamy Mokotów – nasadzenia krzewów i kwiatów w miejscu betonu” na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN) i znajdujących się we wnętrzach podwórzowych pomiędzy nieruchomościami budynkowymi: Al. Niepodległości 71, 73, 75 i ul. Modzelewskiego 100, a także przy ul. F. Joliot- Curie 9, 9a, 9b, 9c w Warszawie polegająca na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej i wykonaniu wszystkich robót opisanych w uprzednio opracowanej dokumentacji projektowej, w zakresie: demontażu istniejących nawierzchni asfaltowych, wykonaniu niezbędnych chodników komunikacyjnych, założeniu w miejscu zdemontowanego asfaltu nowych trawników i łąk kwietnych, posadzenia krzewów oraz montażu ławek, koszy na śmieci a także tablic informacyjnych. Teren opracowania zlokalizowany jest na działce ew. nr 77, z obrębu 1-02-06 oraz na działce ew. nr 46/24, z obrębu 1-02-13, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy i stanowiącej własność m.st. Warszawy. Realizacja projektu stworzy miejsca do wypoczynku i lokalnych kameralnych spotkań. Obok aspektów środowiskowych, które będą miały pozytywny wpływ na mieszkańców realizacja projektu przyczyni się do poprawy wyglądu estetycznego wnętrza podwórzowego, co ma duże znaczenie dla osób korzystających z tej przestrzeni."
Inne określone w SWZ (ze względu na ograniczoną ilość znaków w ogłoszeniu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie została złożona żadna oferta.| 2023-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |