„Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego przy Szkole Podstawowej w Świerczach, zakup trenażera czasu reakcji oraz wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Szkolnej w Świerczach”
GMINA ŚWIERCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00184310
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00184310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-20 08:54
- Lokalizacja
- Świercze, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d373e10b-c25c-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 5681541543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00184310 z dnia 2023-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego przy Szkole Podstawowej w Świerczach, zakup trenażera czasu reakcji oraz wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Szkolnej w Świerczach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378491
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pułtuska 47
1.5.2.) Miejscowość: Świercze
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-150
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiercze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swiercze.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d373e10b-c25c-11ed-b311-9aae6ad31be81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego przy Szkole Podstawowej w Świerczach, zakup trenażera czasu reakcji oraz wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Szkolnej w Świerczach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d373e10b-c25c-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00184310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040058/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego przy Szkole Podstawowej w Świerczach, zakup trenażera czasu reakcji oraz wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Szkolnej w Świerczach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach działania 3.1.: Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III: Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00134871
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego przy Szkole Podstawowej w Świerczach oraz wyznaczenie przejścia dla pieszych na ul. Szkolnej w Świerczach.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- wykonanie podbudowy i nawierzchni pod miasteczko rowerowe
- wykonanie miasteczka rowerowego stacjonarnego
- wyznaczenie nowego przejścia dla pieszych – wymalowanie pasów na jezdni i oznakowanie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |