Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica
Gmina Łobżenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00184720
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00184720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-20 10:27
- Lokalizacja
- Łobżenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-547bde8c-bda9-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 7642630261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00184720 z dnia 2023-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobżenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791201
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Łobżenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672868100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lobzenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lobzenica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lobzenica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-547bde8c-bda9-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00184720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052906/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG-PZI.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2612331,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia dla Części I jest wykonanie robót budowlanych pn. „Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica”. Inwestycja realizowana będzie na działce nr 395/1 zlokalizowanej przy ul. Złotowskiej 23 w miejscowości Łobżenica. Roboty budowlane polegają na przebudowie i rozbudowie budynku OSP poprzez rozbiórkę części murowanej do istniejącego garażu z płyt warstwowych i wybudowanie obiektu na nowoprojektowanych fundamentach wraz z kompleksowym wyposażeniem. Realizacja inwestycji dotycząca kompleksowej modernizacji budynku w celu zapewniania jego prawidłowego funkcjonowania, bez ryzyka jego dalszej degradacji. Zrealizowanie zadania ponadto pozwoli zachować kilkunastoletnią tradycję pożarniczą gminy. Zgodnie z SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 2530103,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych inwestycji pn. „Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica”.2. Inwestycja realizowana będzie na działce nr 395/1 zlokalizowanej przy ul. Złotowskiej 23 w miejscowości Łobżenica. Roboty budowlane polegają na przebudowie i rozbudowie budynku OSP poprzez rozbiórkę części murowanej do istniejącego garażu z płyt warstwowych i wybudowanie obiektu na nowoprojektowanych fundamentach wraz z kompleksowym wyposażeniem.
3. Do zadań Inspektora Nadzoru będzie należało pełnienie Nadzoru Inwestorskiego tj. świadczenie usług dotyczących koordynacji, kontroli, nadzoru i rozliczania inwestycji wykonania świadczenia usług Nadzoru Inwestorskiego w specjalności:
1) konstrukcyjno-budowlanej,
2) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
wraz z niezbędną sprawozdawczością, monitoringiem procesu inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zasad dokonywania wyżej wymienionych czynności przy realizacji zadania inwestycyjnego z udziałem środków pieniężnych pochodzących ze źródeł krajowych.
Zgodnie z SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
4.5.5.) Wartość części: 82228,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaka Zamawiający zamierza przeznaczć na sfinansowanie zadania
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3493581,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3493581,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Unieważniono postepowanie Część 1 Modernizacja budynku OSP w miejscowości Łobżenica| 2023-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |