Remont i przebudowa drogi powiatowej Nr 1697B odcinek Karp – Rudka długości ok. 3,5km
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BIELSKU PODLASKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00185287
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00185287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-20 12:47
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea8badb5-bc19-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5431823513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00185287 z dnia 2023-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa drogi powiatowej Nr 1697B odcinek Karp – Rudka długości ok. 3,5km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BIELSKU PODLASKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667320
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Widowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielsk Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 858332683
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdbielsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdbielsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea8badb5-bc19-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa drogi powiatowej Nr 1697B odcinek Karp – Rudka długości ok. 3,5km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea8badb5-bc19-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00185287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023298/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont i przebudowa drogi powiatowej Nr 1697B odcinek Karp - Rudka długości ok. 3,5 km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127595
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.343.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa drogi powiatowej Nr 1697B odcinek Karp – Rudka długości ok. 3,5 km wraz z remontem przepustu na drodze powiatowej Nr 1697B Karp - DW681. Inwestycja obejmuje 2 odcinki:
Odcinek A. Karp - DW681 dł. 3,06 km
Odcinek B. DW681 - skrzyżowanie z ulicą Wolności - ul. Wola w Rudce dł. 0,46 km
2. Miejsce wykonania robót: droga powiatowa Nr 1697B, teren gminy Rudka, powiat bielski, województwo podlaskie.
3. Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa (branża drogowa i mostowa), w skład której wchodzą projekty wykonawcze, przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne, które są załącznikami niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Cena oferty dodatkowej 4.830.428,50 zł znacznie przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, ponieważ na sfinansowanie niniejszego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 4.200.000,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |