Opracowanie dokumentacji technicznej w zakresie poprawy efektywności energetycznej budynków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z podziałem na 3 części
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00185297
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-20 12:50
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393279711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąDoradcze usługi inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
3 przyznane
Hincman Projekt Sara HincmanNowe Miasto Lubawskie, PL
37 300 PLNHincman Projekt Sara HincmanNowe Miasto Lubawskie, PL
37 300 PLNHincman Projekt Sara HincmanNowe Miasto Lubawskie, PL
37 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.