„Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Trzciel.”

Gmina Trzciel

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00185664
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00185664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-20 14:03
Lokalizacja
Trzciel, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc43e617-d2c2-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5960010075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WodomierzeRadiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorcząUsługi wdrażania oprogramowaniaUrządzenia komputeroweRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00185664 z dnia 2023-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Trzciel.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzciel

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966898

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska 22

1.5.2.) Miejscowość: Trzciel

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957431400

1.5.8.) Numer faksu: 957431400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@trzciel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.trzciel.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc43e617-d2c2-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Trzciel.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc43e617-d2c2-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00185664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029601/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Trzciel

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.05.2023.R.J.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa inteligentnego systemem zarządzania gospodarką wodną w oparciu o wodomierze z funkcją akustycznego wykrywania wycieków, wodomierze ultradźwiękowe, systemy odczytu radiowego, monitorowania nieszczelności oraz bilansowania stref umożliwiającego uregulowanie gospodarki wodomierzowej, wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do rozliczania zużycia wody oraz wdrożenie aktywnego systemu oceny stanu technicznego sieci opartego o technologie IoT oraz sztucznej inteligencji. Elementy systemu (wszystkie elementy dostarczone w ramach zamówienia muszą być fabrycznie nowe, bez śladów użytkowania):
1. Dostawa wodomierzy ultradźwiękowych z wbudowaną funkcją akustycznego wykrywania wycieków DN20, DN25 oraz wodomierzy ultradźwiękowych DN50 na sieci wodociągowej obejmującą odcinki od przyłącza po rury dystrybucji wody na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
2. Dostawa wodomierzy ultradźwiękowych DN15, dla odbiorców wody w lokalach mieszkalnych na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
3. Dostawa strefowych wodomierzy ultradźwiękowych DN80 dających możliwość przeprowadzenia kalkulacji bilansu wody w wyznaczonych strefach.
4. Dostawa urządzeń radiowych do automatycznego odczytu wodomierzy na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
5. Dostawa i uruchomienie systemu radiowego odczytu wodomierzy połączonego z urządzeniami do odczytu i gromadzącego przesyłane przynajmniej raz na dobę dane.
6. Dostawa i uruchomienie oprogramowania do wizualizacji miejsc potencjalnych strat wody – wycieków na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
7. Dostawa i uruchomienie oprogramowania w języku polskim do kalkulacji bilansu dostaw wody (kalkulacji potencjalnych start wody) w utworzonych strefach na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
8. Szkolenia pracowników/osób wskazanych przez zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonych systemów/programów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 1 został zwarty w załączniku do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia część 1.”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 525000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego do obsługi inteligentnego systemu zarządzania gospodarką wodną w celu ograniczenia strat wody poprzez uregulowanie gospodarki wodomierzowej, wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do rozliczania zużycia wody oraz wdrożenie aktywnego systemu oceny stanu technicznego sieci.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 2 został zwarty w załączniku do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia część 2.”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 25000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż inteligentnego systemu zarządzania gospodarką wodną w celu ograniczenia strat wody poprzez uregulowanie gospodarki wodomierzowej, wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do rozliczania zużycia wody oraz wdrożenie aktywnego systemu oceny stanu technicznego sieci.
1. Montaż wodomierzy ultradźwiękowych z wbudowaną funkcją akustycznego wykrywania wycieków DN20, DN25 oraz wodomierzy ultradźwiękowych DN50 na sieci wodociągowej obejmującą odcinki od przyłącza po rury dystrybucji wody na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór. Wodomierze mają być zamontowane na przyłączach u odbiorców wody.
2. Montaż wodomierzy ultradźwiękowych DN15, dla odbiorców wody w lokalach mieszkalnych na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
3. Montaż strefowych wodomierzy ultradźwiękowych DN80 dających możliwość przeprowadzenia kalkulacji bilansu wody w wyznaczonych strefach. Montaż w studniach wodomierzowych i na stacji uzdatniania wody.
4. Montaż urządzeń radiowych do automatycznego odczytu wodomierzy na terenie miejscowości: Brójce, Lutol Suchy, Łagowiec i Stary Dwór.
III część zamówienia została podzielona na dwa zdania:
Zadanie 1 - Wymiana wodomierzy w budynkach i lokalach mieszkalnych
Zadanie 2 - Wymiana wodomierzy w zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 3 został zwarty w załączniku do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia część 3.” oraz w przedmiarach robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 567427,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszych ofert z najniższymi cenami przewyższa kwotę całkowitą, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie wszystkich części zamówienia czyli: 1 374 436,08 zł brutto. - dofinansowanie przedsięwzięcia z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszych ofert z najniższymi cenami przewyższa kwotę całkowitą, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie wszystkich części zamówienia czyli: 1 374 436,08 zł brutto. - dofinansowanie przedsięwzięcia z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszych ofert z najniższymi cenami przewyższa kwotę całkowitą, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie wszystkich części zamówienia czyli: 1 374 436,08 zł brutto. - dofinansowanie przedsięwzięcia z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

2023-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane