Wykonanie remontu klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 76
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00185929
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00185929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-20 15:15
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a84495ad-a86a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6180042976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00185929 z dnia 2023-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 76
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250523916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dobrzecka 18
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 5985500
1.5.8.) Numer faksu: +48 62 5985501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzbm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbm-kalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 762.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a84495ad-a86a-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00185929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032997/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont klatek schodowych w budynkach administrowanych przez MZBM w Kaliszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00091723
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2.2023.PST
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 68533,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 76.
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
- wykucie ościeżnic drewnianych drzwi dwuskrzydłowych,
- wymiana drzwi wejściowych do lokalu mieszkalnego,
- wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia klatki schodowej i komórek pod schodami,
- wykonanie instalacji domofonowej,
- wykonanie zasilania administracyjnego WLZ+ZLZ,
- wykonanie nowych rozdzielni dla lokali mieszkalnych wraz ze skrzynkami licznikowymi,
- uzupełnienie sklepień płaskich „Kleina”,
- odbicie części starych uszkodzonych tynków ścian i sufitów,
- uzupełnienie tynków zaprawą cementowo-wapienną,
- poszpachlowanie nierówności ścian i sufitów,
- gruntowanie podłozy preparatami gruntującymi,
- dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi ścian i sufitów,
- wywóz i utylizacja gruzu i materiałów z remontu, uprzątnięcie terenu prac.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ:
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
- przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80692,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89844,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89844,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMAR PLUS Anita Grabarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300703614
7.3.3) Ulica: Piotrów 38
7.3.4) Miejscowość: Piotrów
7.3.5) Kod pocztowy: 62-812
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89844,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2023-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |