Wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy ul. Polnej w Iwinach w zakresie części nr 2: od ul. Wiosennej w km. 0+710 do ul. Lawendowej w km. 0+886,29 (...)
Burmistrz Siechnic
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00186278
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00186278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-21 08:01
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01b881d6-d9f4-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9121005691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00186278 z dnia 2023-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy ul. Polnej w Iwinach w zakresie części nr 2: od ul. Wiosennej w km. 0+710 do ul. Lawendowej w km. 0+886,29 (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umsiechnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy ul. Polnej w Iwinach w zakresie części nr 2: od ul. Wiosennej w km. 0+710 do ul. Lawendowej w km. 0+886,29 (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01b881d6-d9f4-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00186278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego (odstąpienie od umowy z dotychczasowym wykonawcą robót, zmniejszenie kosztów ponoszonych przez gminę w zakresie odpompowywania wody z kanału deszczowego oraz utrzymywania tymczasowej organizacji ruchu i równania drogi na nieutwardzonym odcinku, zmniejszenie ryzyka związanego z degradacją robót, które nie zostały ukończone, brak chodnika, przejść dla pieszych), której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.14.2023.ZWR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy ul. Polnej w Iwinach w zakresie części nr 2: od ul. Wiosennej w km. 0+710 do ul. Lawendowej w km. 0+886,29 bez zakresu branży oświetleniowej, kanału teletechnicznego i usunięcia kolizji elektroenergetycznych. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej oraz opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do warunków udziału w postępowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie ze względu na to, że prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W przedmiotowym postępowaniu podczas przeprowadzonych negocjacji zamawiający i wykonawca nie osiągnęli porozumienia, ponieważ cena za wykonanie przedmiotu zamówienia zaproponowana przez wykonawcę była zbyt wysoka i przewyższa środki zamawiającego przeznaczone na realizację tego zadania.
| 2023-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |