Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku ...
Gmina Miasto Zgierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00186713
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00186713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-21 09:57
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff190957-8124-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 7322037248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00186713 z dnia 2023-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umz.zgierz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku ...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff190957-8124-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00186713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00067291/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00510000
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełny tytuł postępowania: Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku istniejącej toalety na poczekalnię, modernizacja elewacji budynku administracyjno-sportowego wraz z niezbędnymi instalacjami technicznymi przy ul. Wschodniej 2 w Zgierzu w ramach zadania "Modernizacja boiska piłkarskiego oraz obiektów i infrastruktury na terenie kompleksu sportowego MOSIR przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu"
Zamówienie realizowane w formule zaprojektuj-wybuduj polega na wykonaniu dokumentacji wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń i uzgodnień oraz realizacji następujących elementów zadania: modernizacji pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej, budowy pneumatycznej, samonośnej, dwupowłokowej hali z termiczną membraną o wymiarach 115x74x20m, wewnętrznych instalacji zasilających halę w energię elektryczną i ciepło, dostawie i montażu kontenerów socjalno–szatniowych, instalacji energii elektrycznej, wody i ścieków do kontenerów socjalno–szatniowych, zmiany sposobu użytkowania toalety na poczekalnię, modernizacji elewacji, tarasu i schodów zewnętrznych oraz wymianie okien budynku administracyjno-sportowego wraz z dopełnieniem niezbędnych formalności i uzyskaniem zezwoleń związanych z realizacją inwestycji oraz wykonanie przedmiotowych elementów zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania we własnym zakresie pomiarów z natury.
Inwestycja będzie realizowana na terenie MOSIR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2. Lokalizacja infrastruktury sportowej i rekreacyjnej stanowiącej przedmiot zamówienia zaznaczona została w Koncepcji zagospodarowania terenu stanowiącej, załącznik nr 2 do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9680100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9908955,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9680100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 302258839
7.3.3) Ulica: Puławska
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1)Przygotowanie dokumentacji projektowej
2) Roboty ziemne oraz drenaż
3) Dostawa i montaż systemów CCTV
4) Modernizacja elewacji budynku administracyjno-sportowego
5) Zakup i montaż 4 kontenerów socjalno-szatniowych
6) Zmiana sposobu użytkowania budynku toalety na poczekalnię
7) Wymiana stolarki okiennej w budynku administracyjno-sportowym
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9680100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Pełny tytuł postępowania: Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku istniejącej toalety na poczekalnię, modernizacja elewacji budynku administracyjno-sportowego wraz z niezbędnymi instalacjami technicznymiprzy ul. Wschodniej 2 w Zgierzu w ramach zadania "Modernizacja boiska piłkarskiego oraz obiektów i infrastruktury na terenie kompleksu sportowego MOSIR przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu
| 2023-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |