Usługa sprzątania dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00186830
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-21 10:25
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7781354899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania

Wykonawcy

3 przyznane

TOMASZ GROCHOWSKIRuszków Drugi, , 62-604 Kościelec, PL
10 824 PLN
WALDEMAR ROGODZIŃSKIKonin, PL
16 236 PLN
WALDEMAR ROGODZIŃSKIKonin, PL
16 236 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.