Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2025 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu zatrudnionymi w Urzędzie Skarbowym w Kluczborku

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00060827
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00060827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-24 08:18
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-473b7f9c-3e7e-4a22-99eb-3f3f6ecbc5c8
Identyfikator
7541026256
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zdrowotne świadczone dla firmUsługi medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIA MASTALERZ GABINET LEKARSKILasowice Wielkie nr 130, PL · lot 0
4847 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00060827 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2025 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu zatrudnionymi w Urzędzie Skarbowym w Kluczborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2025 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu zatrudnionymi w Urzędzie Skarbowym w Kluczborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-473b7f9c-3e7e-4a22-99eb-3f3f6ecbc5c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232525/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami i funkcjonariuszami Izby Administracji Skarbowej w Opolu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przepisy art. 305 pkt 2 ustawy Pzp umożliwiają przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki w sytuacji, gdy w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp pn. „Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2025 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu” na część V zamówienia obejmującą sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami Urzędu Skarbowego w Kluczborku, nie została złożona żadna oferta, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 1601-ILZ.260.39.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6630,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2025 roku nad pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Opolu zatrudnionymi w Urzędzie Skarbowym w Kluczborku

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIA MASTALERZ GABINET LEKARSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531170343

7.3.4) Miejscowość: Lasowice Wielkie nr 130

7.3.5) Kod pocztowy: 46-282

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) Laboratorium analityczne MEDICINA 46-200 KLUCZBORK ul. M.C. Skłodow-skiej 23, w zakresie - badania laboratoryjne;
2) Laboratorium analityczne DIAGNOSTYKA Olesno ul. Wielkie Przedmiescie 14, w zakresie - badania laboratoryjne;
3) Okulista Alina Hrehorów ARS –MED. Kluczbork ul. Damrota 35, w zakresie – badania okulistyczne;
4) Laryngolog - Prywatny gabinet laryngologiczny Teresa Kuleszyńka 46-200 Kluczbork ul. Waryńskiego 4, w zakresie Konsultacje laryngologiczne;
5) PCZ 46-200 Kluczbork ul. M.C. Skłodowskiej 23, w zakresie - Badania Rtg;
6) Gabinet Psychologiczny Agnieszka Chojczak 46-203 Kluczbork Ul. Wolności 6, w zakresie - Badanie psychotechniczne;
7) Gabinet neurologiczny Maria Cisiecka 46-203 Kluczbork Wyspiańskiego 3, w zakresie - Konsultacje neurologiczne.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4847,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi