Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska

Gmina Nowa Wieś Lęborska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00060914
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00060914/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-24 08:38
Lokalizacja
Nowa Wieś Lęborska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c30085a8-d9b7-40ea-9fd1-c59a2e04d5f2
Identyfikator
8411609623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00060914 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Wieś Lęborska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 24

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-351

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.bukowska@nwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c30085a8-d9b7-40ea-9fd1-c59a2e04d5f2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30085a8-d9b7-40ea-9fd1-c59a2e04d5f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060914

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067942/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648693

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRP.271.25.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Obliwice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Obliwice (dz. 31/6, obr. Obliwice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo skalne typu YUMAN) – 1500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierki ochronne – ok. 100 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 200 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – 100 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Redkowice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Redkowice (dz. 81/3 i 77/13 obr. Redkowice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Tawęcino.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Tawęcino (dz. nr 184/2, obr. Tawęcino):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,15 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo skalne typu YUMAN) – 2500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 200 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 400 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 200 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
2. Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Łebień.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Łebień (dz. 76 i 175/5, obr. Łebień):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie drogi dojazdowej (droga z płyt YOMB) – 300,0 m x 5 m = 1500,00 m2
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Nowa Wieś Lęborska.

Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Nowa Wieś Lęborska (dz. 1020 i 520/32 lub 520/65, obr. Nowa Wieś Lęborska):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo skalne typu YUMAN) – 250 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się
od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się
od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się
od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się
od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się
od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi