Budowa odcinków sieci wodociągowych na terenie gminy Głusk

GMINA GŁUSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00187470
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00187470/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-21 13:13
Lokalizacja
Dominów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9894ab6f-cd49-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9462579832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY GŁUSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDominów, PL · lot 0
670 551,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00187470 z dnia 2023-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków sieci wodociągowych na terenie gminy Głusk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Dominów

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81-75-18-760

1.5.8.) Numer faksu: 81 75 18 650

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: glusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9894ab6f-cd49-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinków sieci wodociągowych na terenie gminy Głusk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9894ab6f-cd49-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00187470

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041935/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa sieci wodociągowych na terenie gminy Głusk – roboty budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00160508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadza postępowanie w tryb.zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art.305 pkt1 w związku z art.214ust.1pkt11 ustawy z dn.11.09.2019r.Pzp(Dz.U.z2022r.poz.1710 z późń.zm.).Założycielem Spółki GZK Głusk sp. z o.o. jest Gmina Głusk,która posiada 100% kapitału zakład.spółki.Funkcję Zgromadzenia Wspólników Spółki pełni Wójt Gminy Głusk-organ wykonawczy Gminy Głusk.Gmina sprawuje na spółką prawną kontrolę.Spółka wykonuje zad.własne gminy służące zaspokajaniu zbiorowych potrzeb wspólnoty.Przedmiot.działalności Spółki są zad.z zakresu m.in:poboru,oczyszczania i rozprowadzania wody,gromadzenia i odprowadzania ścieków.W ramach zad.GZK wykonuje zad.w zakresie budowy odcin.sieci wodociąg.posiada doświad.w tym zakresie oraz niezbędne zaplecze sprzęt. i osob.W GZK Głusk nie ma udziału kapitału prywatnego.W związku z tym Zamawiający postanowił zaprosić do negocjacji GZK Głusk Sp. z o.o.,Zamawiający i Spółka spełniają wymogi określone w ustawie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę wymienionych poniżej odcinków sieci wodociągowej:

Zadanienr1– sieć wodociągowa na działce nr 527/2 w miejsc. Kalinówka,
o długości ok. 296,5 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 125x7,4 mm; hydrant Hp80 -2szt.;

Zadanie nr 2 –sieć wodociągowa na działce nr 260/8, 260/11, 260/12 w miejsc. Kalinówka,
o długości ok. 257,6 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 110x6,6 mm; hydrant Hp80 -2szt.;

Zadanie nr 3 – sieć wodociągowa na działce nr 752/2 w miejsc. Prawiedniki,
o długości ok. 55 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 90x5,4 mm;

Zadanie nr 4 – sieć wodociągowa na działce nr 355/15, 360/3, 366/4, 368/7, 373/5, 378/8, 381/7, 388/4, 390/6, 396/8, 409/2, 414/2, 421/2, 421/6, 421/10, 600/4, 608/4, 324/17, 332/17, 337/12, 339/2, 344/10, 345/11, 345/13, 345/18, 348/10, 349/6, 350/11 w miejsc. Głuszczyzna,
o długości ok. 700 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 160x9,5 mm oraz o długości ok. 89 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 110x6,6 mm; hydrant Hp80 - 5szt.;

Zadanie nr 5 – sieć wodociągowa na działce nr 318/14 w miejsc. Abramowice Prywatne,
o długości ok. 197,6 m; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 110x6,6 mm; hydrant Hp80 -2szt.;

Zadanie nr 6 – remont węzła sieci wodociągowej w miejsc. Kalinówka, zgodnie z załącznikiem graficznym; przewody PE 100RC SDR 17 o średnicy 90x5,4 mm; hydrant Hp80 - 1szt.;

Zadanie nr 7 - sieć wodociągowa na działce nr 560/9, 560/8, 560/7, 560/6, 560/5, 560/4 w miejsc. Dominów, o długości od 308,3 m; przewody PE 100RC SDR17 o średnicy 110x6,6 mm; hydrant Hp80 – 2 szt.

2. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia wraz z warunkami technicznymi wykonania robót zawierają załączniki do Zaproszenia tj.: projekty budowlane, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz pomocniczo przedmiary robót budowlanych.
Obowiązki wykonawcy robót budowlanych szczegółowo określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do niniejszej Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Komunalny Głusk Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 946-262-55-49

7.3.3) Ulica: Rynek 1

7.3.4) Miejscowość: Dominów

7.3.5) Kod pocztowy: 20-388

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 670551,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane