Usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej: "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00187753
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-21 14:14
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6841635674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
26 przyznanych
Osoba fizyczna ANETA ZUBIKLadzin, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna ANETA ZUBIKLadzin, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna ANETA ZUBIKLadzin, PL
14 400 PLNosoba fizyczna EWA CZEKAŃSKAKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna DOROTA LEŚNIAKJASIENICA ROSIELNA, PL
28 800 PLNosoba fizyczna ANNA KANDRAČKrosno, PL
28 800 PLNosoba fizyczna ANNA KANDRAČKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna KAMIL KUBALGłowienka, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna KAMIL KUBALGłowienka, PL
28 800 PLNosoba fizyczna KAROLINA GAZDAŚwierzowa Polska, PL
28 800 PLNosoba fizyczna KAROLINA GAZDAŚwierzowa Polska, PL
28 800 PLNosoba fizyczna GRZEGORZ BLICHARCZYKOdrzykoń, PL
28 800 PLNosoba fizyczna GRZEGORZ BLICHARCZYKOdrzykoń, PL
28 800 PLNosoba fizyczna GRZEGORZ BLICHARCZYKOdrzykoń, PL
14 400 PLNosoba fizyczna PAULINA MAREKKrosno, PL
14 400 PLNosoba fizyczna PAULINA MAREKKrosno, PL
14 400 PLNOsoba fizyczna RENATA NOWAKKrosno, PL
14 400 PLNOsoba fizyczna RENATA NOWAKKrosno, PL
14 400 PLNOsoba fizyczna BARBARA KNAGAKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna BARBARA KNAGAKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna BARBARA KNAGAKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna Agnieszka PalińskaKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna Agnieszka PalińskaKrosno, PL
28 800 PLNOsoba fizyczna Agnieszka PalińskaKrosno, PL
144 000 PLNosoba fizyczna ANNA MATYSIAKKrosno, PL
14 400 PLNosoba fizyczna BEATA TRZNADELKrosno, PL
28 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.