Wykonanie robót budowlano-montażowych w budynku przy ul. Dobra 55, których konieczność uwidoczniła się w trakcie odbioru końcowego oraz w początkowej fazie eksploatacji
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00187969
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00187969/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-21 15:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24e77c2c-8076-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00187969 z dnia 2023-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano-montażowych w budynku przy ul. Dobra 55, których konieczność uwidoczniła się w trakcie odbioru końcowego oraz w początkowej fazie eksploatacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@adm.uw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlano-montażowych w budynku przy ul. Dobra 55, których konieczność uwidoczniła się w trakcie odbioru końcowego oraz w początkowej fazie eksploatacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24e77c2c-8076-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00187969
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Podstawa do zastosowania trybu z wolnej ręki odnosi się do uwarunkowań technicznych, które ograniczają możliwości wykorzystania innych podmiotów do realizacji robót, w tym do ingerencji we wrażliwe dla użytkowników systemy bezpieczeństwa. Szczegółowe uzasadnienie faktyczne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje się w dokumentacji postępowania.
Uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Prawo zamówień publicznych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-361/202/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 585365,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w budynku przy ul. Dobra 55 polegające na realizacji dodatkowych usprawnień, których konieczność wykonania ujawniła się w początkowej fazie eksploatacji oraz realizacji wytycznych nadzoru autorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hochtief Polska S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 526-14-42-389
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Wymiana nawierzchni ścieżki na dachu. - Hagen Group Sp. z o.o.
2. Wykonanie dodatkowych czujek I monitoringu. - Elektrocroon Sp. Z o.o.
3. Dostawa i montaż dodatkowych luster i wieszaków. - Merida Sp. z o.o.
4. Rozbudowa lady recepcyjnej o elementy przewidziane dla osób z niepełnosprawnością. - Blatsystem Jerzy Budny
5. Instalacje elektryczne – zasilanie lampy, uruchamianie oświetlenia, montaż bramek w bibliotece. - Sujinstal Łukasz Sujkowski
6. Opinia dotycząca wpływu rozbudowy system SAP na scenariusz ppoż. - OPBE Zbigniew Tuzimek
7. Dostawa I montaż balustrad zabezpieczających szachty. - Piotr Błażej Kaczmarczyk
8. Montaż rozetek i wkładek drzwiowych. - Stolarstwo Syguda
9. Wyposażenie drzwi w czujkę ruchu. - Widok Sp. z o.o.
10. Dodatkowe naklejki i zmiana części nazw pomieszczeń. - New Vision s.c.
11. Oznakowanie żółtych schodów dla osób słabowidzących. - Jerky Food sp. z o.o.
12. Dostawa i montaż wykrywacza ruchu. - Hormann Polska sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 585365,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |