„Budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko – ETAP 1 (zakres hm od 9+00,00 do 44+26,35)” – III postępowanie
Nadleśnictwo Rokita
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00188181
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00188181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-24 07:43
- Lokalizacja
- Przybiernów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c06f27c3-a855-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 8560005132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00188181 z dnia 2023-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko – ETAP 1 (zakres hm od 9+00,00 do 44+26,35)” – III postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Rokita
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rokita 2
1.5.2.) Miejscowość: Przybiernów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 914186581
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rokita@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rokita.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictworokita1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko – ETAP 1 (zakres hm od 9+00,00 do 44+26,35)” – III postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c06f27c3-a855-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00188181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028757/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko – ETAP 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2699886,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 o nawierzchni z mieszkanki niezwiązanej C90/3 (kruszywa łamanego) na terenie gruntów leśnych Państwowego Gospodarstwa Leśnego, Lasów Państwowych Nadleśnictwa Rokita, Leśnictwo Zabierzewo i Leśnictwa Wiejkówko. Droga pokrywa się z istniejącym przebiegiem gruntowej drogi leśnej.
Zamawiający informuje, że dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ obejmuje warunki realizacji całego zdania, tj. budowa drogi nr 34 na odcinku 4,5 KM, zaś przedmiotem niniejszego postępowania jest budowa drogi na odcinku od hm 9+00,00 do 44+26,35.
Uwzględniając § 5 i § 9 Projektu Umowy (stanowiącym załącznik do SWZ nr 4) – Zamawiający zastrzega, że pierwsza faktura częściowa dotycząca przedmiotu zamówienia będzie mogła być wystawiona przez Wykonawcę nie wcześniej niż po dniu 01.01.2023 r.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został opisany w załączniku nr 1 - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się:
Załącznik nr 1.1. Projekt budowy drogi leśnej pożarowej nr 34
Załącznik nr 1.2. Specyfikacje techniczne Wykonania i odbioru robót – budowa drogi leśnej pożarowej nr 34
Załącznik nr 1.3. Przedmiar – etap nr 1 – droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.4. Kosztorys ofertowy – etap nr 1 – droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.5. D-1.1.Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.6. D-1.2. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.7. D-1.3. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.8. D-1.4. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.9. D-1.5. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.10. D-1.6. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.11. D-1.7. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.12. D-1.8. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.13. D-1.9. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.14. D-1.10. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.15. D-2.1.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.16. D-2.2.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.17. D-2.3.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.18. D-2.4. Przekrój podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.19. D-3. Przekroje konstrukcyjne droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.20. D-4 Przekroje poprzeczne droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.21. Decyzja. Pozwolenie na budowę
Przedmiar robót i kosztorys ofertowy (załącznik nr 1.3, załącznik nr 1.4) ma jedynie charakter pomocniczy ułatwiający Wykonawcy przygotowanie oferty.
Załączone do SWZ przedmiary robót nie determinują zakresu zamówienia. Wykonawca we własnym zakresie powinien zweryfikować i ustalić, czy zachodzi konieczność wykonania innych robót budowlanych niż określone w przedmiarze robót oraz czy podane ilości są prawidłowe. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia w cenie oferty wszystkich kosztów za roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z technologią robót określaną w SWZ.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie:
województwo zachodniopomorskie,
powiat goleniowski,
jednostka ewidencyjna: Gmina Przybiernów
Obręb geodezyjny Zabierzewo
Działki nr: 678/1, 678/2, 679/1, 679/2, 680/1, 680/2
Obręb geodezyjny Brzozowo
Działki nr: 57, 662/1, 662/2, 663/1, 663/2, 664/1, 664/2, 648/1, 648/2.
Obręb geodezyjny Rzystnowo
Działki nr 649, 665/1, 650/2, 666.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących niżej wymienione czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania
zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę
osób wykonujących czynności w tracie realizacji zamówienia:
- polegające na obsłudze ciężkiego sprzętu budowlanego m.in. maszyn
budowlanych takich jak walce statyczne, koparki lub koparko- ładowarki, równiarki samojezdne.
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3497836,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4348772,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3497836,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Janusz Ostrowicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931284920
7.3.3) Ulica: Jasień 53
7.3.4) Miejscowość: Tłuchowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-605
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3497836,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 230 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |