Wykonanie przeglądów i oczyszczenie separatorów i osadników zlokalizowanych w ciągach dróg wojewódzkich, zarządzanych przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku z podziałem na zadania.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00188336
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-24 08:52
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422542016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi usuwania osadów

Wykonawcy

2 przyznane

MPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
106 704 PLN
MPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
106 704 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.