Wynajem pojazdów przemysłowych i transportowych wraz z kierowcą operatorem w 2023 roku
ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W USTCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00188547
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-24 09:51
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8393195765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcąWynajem pojazdów przemysłowych wraz z kierowcą
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EGIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłynkówko 49A, PL
47 355 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EGIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłynkówko 49A, PL
47 355 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EGIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłynkówko 49A, PL
55 965 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EGIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłynkówko 49A, PL
9594 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EGIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłynkówko 49A, PL
31 980 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.