Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Białopole

Gmina Białopole

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00188812
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00188812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-24 11:02
Lokalizacja
Białopole, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1da2a48-c17a-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
5632159393
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00188812 z dnia 2023-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Białopole

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białopole

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chełmska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białopole

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-135

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 568 22 04

1.5.8.) Numer faksu: 82 568 22 86

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialopole.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bialopole.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

gmina-bialopole.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Białopole

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1da2a48-c17a-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00188812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033143/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Białopole

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131763

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2108976,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Białopole”. Zadanie obejmuje montaż nowych punktów oświetlenia ulicznego - 200 lamp solarnych oraz wymianę 250 opraw oświetleniowych na energooszczędne ze źródłami Led. Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
1) Elementy projektowanego oświetlenia solarnego:
- oprawa oświetleniowa uliczna z diodami LED o mocy 30W, montowana na wysokości 6m od poziomu gruntu,
- słup oświetleniowy o wysokości 6m, w skład którego wchodzi stelaż i wspornik stalowy umożliwiający zamocowanie oprawy LED na wysokości 6m,
- fundament betonowy prefabrykowany
2) Demontaż istniejących sodowych opraw oraz montaż oświetlenia ulicznego ze źródłem światła LED:
- demontaż 250szt. istniejących opraw,
- renowacja istniejących wysięgników poprzez oczyszczenie i pomalowanie dwukrotnie farbą,
- montaż zabezpieczeń dla wszystkich opraw z wkładką topikową 4A,
- aktualizacja istniejących zabezpieczeń obwodowych w szafach oświetleniowych,
- sprawdzenie oraz pomiar ciągłości żył kabli zasilających,
- w razie konieczności wykonanie czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej,
- oferowane przez wykonawcę instalacji opraw ze źródłem światła LED winny charakteryzować się parametrami technicznymi nie gorszymi niż opisane w projekcie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 8 w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp, ponieważ Wykonawca w wyznaczonym terminie nie udzielił żadnych wyjaśnień w zakresie wyliczenia ceny oferty. Zgodnie z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp odrzuceniu, jako oferta z rażąco niską ceną lub kosztem, podlega oferta Wykonawcy, który nie udzielił wyjaśnień w wyznaczonym terminie, lub jeżeli złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają podanej w ofercie ceny lub kosztu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1753711,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1753711,74 PLN

2023-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane