Budowa ogólnodostępnych placów rekreacyjno- wypoczynkowych w Marklowicach ponowne postępowanie

GMINA MARKLOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00189296
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00189296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-24 13:11
Lokalizacja
Marklowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1e71cf6-ce10-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6471770338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00189296 z dnia 2023-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnych placów rekreacyjno- wypoczynkowych w Marklowicach ponowne postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKLOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 71

1.5.2.) Miejscowość: Marklowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-321

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@marklowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marklowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1e71cf6-ce10-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnych placów rekreacyjno- wypoczynkowych w Marklowicach ponowne postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1e71cf6-ce10-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00189296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043147/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ogólnodostępnych placów rekreacyjno- wypoczynkowych w Marklowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155750

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITR-ZP-008/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ogólnodostępnych placów rekreacyjno- wypoczynkowych w Marklowicach w dwóch lokalizacjach przy ul. Wyzwolenia i ul. Krakusa.
Plac rekreacyjno-wypoczynkowy przy ul. Wyzwolenia
Wiata wypoczynkowa o powierzchni zabudowy ok. 24,00 m2. Konstrukcja wiaty szkieletowa, drewniana, posadowiona na żelbetowych stopach fundamentowych. Obiekt jednokondygnacyjny o dachu dwuspadowym pokrytym blachodachówką.
Posadzkę stanowić będzie utwardzony teren z kostki betonowej.
Plac zabaw wyposażony w urządzenia zabawowo-sprawnościowe
- zestaw zabawowy, w którego skład wchodzą: - wieża niska bez dachu, - schodki wejściowe - zjeżdżalnia - gra „kółko i
krzyżyk” na jednej ze ścian wieży. - 1 kpl.
- karuzela tarczowa z siedziskiem - 1 kpl.
- podwójna huśtawka - 1 kpl.
- sprężynowiec „Kot” - 1 kpl.
Nawierzchnia placu zabaw trawiasta, pod huśtawkami piaskowa.
Na terenie placu ustawione będą ławki, kosze na śmieci, tablica z regulaminem stojak na rowery oraz zostanie uzupełniony
brakujący odcinek ogrodzenia panelowego z bramą przesuwną i ogrodzenie z furtką oddzielające plac zabaw od miejsc
postojowych. (część projektu zostanie wykonana we własnym zakresie przez Zamawiającego- dokładny zakres robót w
przedmiarze)
Plac rekreacyjno-wypoczynkowy przy ul. Krakusa
Wiata wypoczynkowa o powierzchni zabudowy ok. 24,00 m2. Konstrukcja wiaty szkieletowa, drewniana, posadowiona na
żelbetowych stopach fundamentowych. Obiekt jednokondygnacyjny o dachu dwuspadowym pokrytym blachodachówką.
Posadzkę stanowić będzie utwardzony teren z kostki betonowej.
Plac zabaw wyposażony w urządzenia zabawowo-sprawnościowe
- podwójna huśtawka - 1 kpl.
- zestaw zabawowy przedstawiający remizę strażacką - 1 kpl.
- sprężynowiec „Skuterek” - 1 kpl.
Nawierzchnia placu zabaw trawiasta, pod huśtawkami piaskowa.
Na terenie placu ustawione będą ławki, kosze na śmieci, tablica z regulaminem, stojak na rowery. Teren placu zostanie ogrodzony.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 180.000,00 zł. . Cena oferty z najniższą ceną wyniosła 321.003,35 zł.
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
co zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych jest podstawą do unieważnienia przedmiotowego postępowania.
2023-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane