Remont drogi gminnej nr 270625K „Wiatrówki” etap II
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00061275
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00061275/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-24 09:40
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4335cadf-6131-4358-9dec-68917036ccb0
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00061275 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 270625K „Wiatrówki” etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183535762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9980291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 270625K „Wiatrówki” etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4335cadf-6131-4358-9dec-68917036ccb0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061275
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046792/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont drogi gminnej nr 270625K „Wiatrówki” etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545019
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 270625K „Wiatrówki” etap II na działce nr 866/2 w Szymbarku.
Zakres inwestycji obejmuje:
1) mechaniczne frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej grub. 5 cm, poboczy oraz warstwy górnej podbudowy grub. 20 cm (do ponownego wbudowania) – 720 m2
2) korytowanie istniejącej podbudowy warstwa dolna grub. 30 cm z odwozem urobku do 6 km – 720 m2
3) ponowne wbudowanie frezowanej podbudowy i nawierzchni bitumicznej – 720 m2
4) wykonanie podbudowy z mieszanki tłuczniowej frakcji 0 - 63 mm grub. warstwy 30 cm – 720 m2
5) wykonanie nawierzchni mineralno-bitumicznej grub. warstwy 6 cm po uwałowaniu – 870 m2
6) zabezpieczenie krawędzi nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową – 360 mb
7) wykonanie poboczy z mieszanki tłuczniowej frakcji 0-31,5 mm grub. 6 cm po uwałowaniu – 180 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu zostały złożone trzy oferty. Kwota najkorzystniejszej oferty (156 087,00 zł) przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to jest 130 000,00 zł, a zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny złożonej oferty. W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie niniejszego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |