Przebudowa dróg wewnętrznych: w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych, w msc. Kopaczyska oraz w msc. Dąbrowa
Gmina Baranowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00189649
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00189649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-24 14:26
- Lokalizacja
- Baranowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3b001de-cfb9-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7582164133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00189649 z dnia 2023-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych: w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych, w msc. Kopaczyska oraz w msc. Dąbrowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Baranowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 7613776
1.5.8.) Numer faksu: +48 29 7613793
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3b001de-cfb9-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych: w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych, w msc. Kopaczyska oraz w msc. Dąbrowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3b001de-cfb9-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00189649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046658/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa dróg wewnętrznych: w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych, w msc. Kopaczyska oraz w msc. Dąbrowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00160527
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FED.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 438863,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa dróg wewnętrznych: Nr 336 Rycica-Cierpięta, w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych, w msc. Kopaczyska oraz w msc. Dąbrowa
Przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Brodowe Łąki wraz z budową miejsc postojowych
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- podbudowa
- nawierzchnia
- roboty wykończeniowe
Przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Kopaczyska
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- podbudowa
- nawierzchnia
- roboty wykończeniowe
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Przebudowa drogi w miejscowości Dąbrowa
- roboty pomiarowe i przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- konstrukcja jezdni bitumicznej
- zjazdy bitumiczne
- pobocza z kruszywa łamanego
- odcinek przejściowy
- oznakowanie pionowe
Uwaga!
Zaleca się aby wszyscy Wykonawcy składający oferty cenowe zapoznali się szczegółowo z przedmiarem robót oraz dokonali wizji lokalnej przyszłego placu budowy i jego otoczenia.
Sposób rozliczenia kontraktu odbędzie się na podstawie kosztorysu powykonawczego.
2. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiary robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2023-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |