MODERNIZACJA BAZY EDUKACYJNEJ NA TERENIE MIASTA GORLICE – MZS NR 1, MZS NR 6, MP NR 8 PRZY MZS NR 6, W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”

Miasto Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00189746
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00189746/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-24 14:50
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e01d3b68-d444-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7382125507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyKonserwacja dachówNaprawa dachówPokrywanieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00189746 z dnia 2023-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA BAZY EDUKACYJNEJ NA TERENIE MIASTA GORLICE – MZS NR 1, MZS NR 6, MP NR 8 PRZY MZS NR 6, W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/744782

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA BAZY EDUKACYJNEJ NA TERENIE MIASTA GORLICE – MZS NR 1, MZS NR 6, MP NR 8 PRZY MZS NR 6, W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e01d3b68-d444-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00189746

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010458/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja bazy edukacyjnej na terenie Miasta Gorlice - Miejski Zespół Szkół Nr 1, Miejski Zespół Szkół Nr 6, Miejskie Przedszkole Nr 8 przy Miejskim Zespole Szkół Nr 6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167877

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3277522,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji projektowej i na jej podstawie robót budowlano - montażowych w następującym zakresie:
1) w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach i w Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Gorlicach - wymiana warstw pokrycia dachowego wraz z niezbędnymi elementami (m.in. okucia, orynnowanie, system odgromowy, remont kominów) oraz wymiana oświetlenia na nowe – częściowo (zakup opraw oświetleniowych) wraz z przerobieniem w niezbędnym zakresie instalacji elektrycznej oraz wykonanie robót budowlano – naprawczych.
2) w Miejskim Przedszkolu Nr 8 przy Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Gorlicach - dostosowanie obiektu Miejskiego Przedszkola Nr 8 do aktualnych wymagań przeciwpożarowych (m.in. wydzielenie klatek schodowych, montaż klap oddymiających).

2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania zgody na realizację robót wraz z kompletem uzgodnień i opracowań oraz dokumentacją techniczno–wykonawczą,
2) wykonanie opracowań określonych w PFU,
3) złożenie w imieniu Zamawiającego odpowiednich dokumentów w organach administracji architektoniczno-budowlanych celem pozyskania zgód na realizację robót jak również dokonania odpowiednich zgłoszeń w organach nadzoru budowlanego,
4) wykonanie robót przygotowawczych terenu objętego zadaniem,
5) wykonanie robót głównych/wykonawczych objętych zadaniem,
6) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie (jeżeli będzie wymagane).

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Program funkcjonalno – użytkowy (PFU) „Modernizacja bazy edukacyjnej na terenie Miasta Gorlice – Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach“ (zwany dalej także PFU) – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Program funkcjonalno – użytkowy (PFU) „Modernizacja bazy edukacyjnej na terenie Miasta Gorlice – Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach“ – załącznik nr 2 do SWZ,
3) Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach, znak HD.430-116/19-22 z dnia 14.01.2022 – załącznik nr 3 do SWZ,
4) Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach, znak HD.430-116/19-22 z dnia 27.10.2022 – załącznik nr 4 do SWZ,
5) Program funkcjonalno – użytkowy (PFU) „Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania p.n.: „Dostosowanie budynku Miejskiego Przedszkola Nr 8 przy Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Gorlicach do wymogów przeciwpożarowych” w ramach zadania pn. „Modernizacja bazy edukacyjnej na terenie Miasta Gorlice – Miejskie Przedszkole Nr 8 przy Miejski Zespół Szkół Nr 6 w Gorlicach“” – załącznik nr 5 do SWZ,
6) Protokół ustaleń z czynności kontrolno-rozpoznawczych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, znak PZ 5580.12.2021 z dnia 08.12.2021 – załącznik nr 6 do SWZ,
7) Decyzja Nr 06/2022 Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, znak PZ.5580.12.2021 z dnia 10.02.2022 – załącznik nr 7 do SWZ,
8) Decyzja Nr 66/2022 Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, znak PZ.5580.12.1.2021 z dnia 23.09.2022 – załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261920-9 - Konserwacja dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261400-8 - Pokrywanie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty a zatem konieczne jest unieważnienie niniejszego postępowania.

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255, pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2023-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane